1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Zula All Star 2020 Şampiyonları Belli Oldu!

Zula All Star 2020 Şampiyonları Belli Oldu!

Zula All Star 2020 Şampiyonları Belli Oldu! Teknositesi.com

3 Haftadır birbirinden farklı etkinliklere ve rekabet dolu karşılaşmalara ev sahipliği yapmış olan Zula All Star 2020 Şampiyonları Belli Oldu! Sıkıysa Vur, 2V2 Kankalar Yarışıyor, Kadınlar Turnuvası ve 1v1 gibi farklı turnuvaların olduğu etkinlik son buldu. Bugün, şampiyonlar belli oldu.

Gerçekleşen turnuvalarda kazananlarda kaybedenlerde belli oldu. Bilirsiniz ki bu yapılan turnuvaların her geçen yıl yenisi gerçekleşmektedir. Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle çoğu turnuva ertelendi ya da iptal edildi. Ertelenmeyen ya da iptal edilmeyen turnuvalar arasında olan Zula All Star tunuvasının birden fazla şampiyonu oldu.

Zula All Star 2020 Şampiyonları Belli Oldu!

Etkinlikte bulunan en mücadeleci turnuvalardan biri olan 1v1 turnuvasında adından bahsettiren Çamlıca Espor ekibinde yer alan Mehmet “Always” Örskıran oldu. Always, Kadınlar Turnuvası’nın dışındaki Sıkıysa Vur, 2V2 Kankalar Yarışıyor ve 1V1 turnuvalarında da birinciliğe ulaştı. 2V2 Kankalar Yarışıyor da ise Always, 1907 Fenerbahçe ekibinde yer alan Alafan ile birinciliği elde etti.

Kadınlar Turnuvasında şampiyonluğa ise Mod-Z Esports ulaştı. Mod-Z Esport Kadınlar takımını da fastPay Wildcats ve İstanbul Espor takip etti. Diğer turnuvalardaki şampiyonlardan da sizlere bahsettik.

Gerçekleşen turnuvada şampiyonlar belli oldu. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler oldukça TeknoSitesi olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Spotify Kids Uygulamasına Geçmiş Görüntüleme Özelliği Getirildi!
Yorum Yap

Yorum Yap