1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Zalim İstanbul Final Mi Yapıyor? Zalim İstanbul 39. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul Final Mi Yapıyor? Zalim İstanbul 39. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul Final Mi Yapıyor? Zalim İstanbul 39. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul Final Mi Yapıyor? 38 Bölümdür yayınlanan Zalim İstanbul dizisi aldığı final kararıyla seyircilerini üzdü. Zalim İstanbul 39. Bölüm Fragmanı İzleyerek siz de final bölümünde nelerin yaşanacağını bilebilirsiniz.

Zalim İstanbul Final Mi Yapıyor?

Kanal D’nin dram dolu dizisi Zalim İstanbul son bölümü fragmanı yayınlandı. En son yayınlanan bölümünde Agah’ın ölmesi konak içerisinde tüm dengeleri değiştirdi. Yayınlanan 39. Final Bölümü fragmanında ise Ceren ve Şeniz geri dönüşü olmayan yola girmiştir.

Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul aldığı final kararıyla tüm hayranlarını üzdü. Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un aldığı kararı sosyal medyada yayılmaya başladı. Yayınlanan 39. Bölüm Fragmanı ise bu iddiaları güçlendirdi. Corona virüs tehlikesine karşı dizi setlerine verilen ara Kanal D ekranlarına gelen Zalim İstanbul dizisini de etkiledi.

Zalim İstanbul 39. Bölüm Fragmanı

Kanal D de yayınlanan Zalim İstanbul son bölümüyle karşınıza gelecek. 22 Haziran Pazartesi akşamı son kez ekranlara gelecek olan dizi 39. bölümüyle ekranlara veda etmiş olacak.

 

Zalim İstanbul Son Bölümde Neler Olacak?

Ard arda gelen ölümler Karaçay Köşkünün karalar bağlamasına neden oluyor! Ceren’in ortalığı dağıttığı DNA raporu herkesin kaderini değiştirdi. Bu rapordan sonra Agah Bey kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu. Bu durum Ceren’in cesaretlenmesine ve köşke yeniden gelmesine neden olacak. Şeniz, Ceren’in köşke tekrar yerleşmesine ve oğlu Cenk ile evlenmesine daha fazla dayanamayarak, geri dönülmez bir karar alır.

Ceren’i öldürmek için harekete geçer fakat Ceren fark ederek karşılık verir. Boğuşmalardan sonra Şeniz ve Ceren balkondan düşerek ölürler. Seher karşılaştığı bu olay karşısında yıkılır. Memleketine dönüş planı alır. Şimdi dönüş zamanı fakat bir kişi eksik.

Önerilen Yazı
Kerpeten Ali Yeni Diziyle Ekranlara Dönüyor

 

Yorum Yap

Yorum Yap