1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Yüzüklerin Efendisi Dizi Projesiyle Geliyor

Yüzüklerin Efendisi Dizi Projesiyle Geliyor

yuzuklerin-efendisi

Hepimizin yıllar önce beğenerek izlediği Yüzüklerin Efendisi serisi, artık önümüzdeki yıldan itibaren dizi haline getirilecek. Önümüzdeki dönem çekimlerine başlanacak olan dizinin, seçilecek oyuncularıyla da Yeni Zelanda’da yer alan bir cast ajans ilgileniyor. Hatta en çok konuşulan olaylardan birisi de, ajansın oyuncu aradığı ilan diyebiliriz. Peki bakalım yeni dizi hakkında hangi detaylar bulunuyor, oyuncularda aranan özellikler neler olacak? Yüzüklerin Efendisi dizi projesini sizler için inceledik.

Yüzüklerin Efendisi Dizi Çekimlerine Başlıyor

Geçtiğimiz senelerde beğenerek izlediğimiz Yüzüklerin Efendisi, önümüzdeki yıl dizi haline getirilecek. Yeni Zelanda şirketleri arasında bulunan bir cast ajans da, oyuncu arayışına başladı ve gündeme bomba gibi düştü. Goblinleri canlandırması gereken oyuncularda aranan şartlar yüzde yanık lekeleri, akne lekeleri ve büyük elmacık kemikleri. Yani dizide rol alacak kişiler hem korkak görünümlü olacak, hem büyük gözleri olacak, hem de yüzleri lekeden ve yanıktan geçilmeyecek.

Goblin, Ork ve Cüce Arayışı Sürüyor

Önümüzdeki sene Amazon Prime altyapısında gösterime girecek dizi, Auckland’da çekilecek. Tabii ki çekimlere başlamadan önce de dizinin ana karakterlerini bulmak gerekiyor. Bu işlem için de ilan veren Yeni Zelanda’daki cast ajans, tüm aranan kriterleri yazınca ilan büyük ilgi gördü. İlana göre goblin, ork ve cüce karakterlerinde büyük gözler ve büyük elmacık kemikleri aranıyor. Ayrıca korkak görünümlü olmaları gereken karakterlerde bolca sivilce, akne ve yanık izi de bulunması gerekiyor. İlan normal olmadığı için ilgi çekici oldu ve başvurular da alınmaya başlandı.

Önümüzdeki sene çekimlerine başlanacak yeni dizinin akıbetini ancak bekleyerek göreceğiz. Bakalım yeni dizi geçtiğimiz senelerdeki seriler kadar tutunabilecek mi, yoksa proje kısa süre sonra askıya mı alınacak? Bunu ancak belirli bir zaman sonra anlayacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap