1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Yüzüklerin Efendisi Çekimleri İçin İzin Alındı! Macera Başlıyor!

Yüzüklerin Efendisi Çekimleri İçin İzin Alındı! Macera Başlıyor!

2020-07-06_14-09-53

Yüzüklerin Efendisi çekimleri yakın zamanda başlıyor Yeni Zelanda üzerinde çekimi yapılacak olan bu proje için bir nevi yapımcılar devreye girdi ve çekim için Yeni Zelanda tercih edildi. Tabi bununla ilgili olarak dizinin de bu ülkede çekilmesi fikri dahil oldu ve hemen bu iş tercih edildi. Koronavirüs sebebiyle biraz gecikmeli olarak başlayan çekimler oldukça iddialı olacak gibi.

Son dönemde yapılan salgınla mücadele konusundaki başarılı ülkeler arasında önemli bir yere sahip olan Yeni Zelanda ile ilgili olarak ülke yönetimi yapımlara ışık yaktı ve işlemler onaylandı.

Yüzüklerin Efendisi İçin Yeni Zelanda komple kullanılacak!

Ülkenin ticareti, gelişimi ve istihdam bakanlığı tarafından yapılacak çalışmaya göre ülkede çekilecek olan dizi ve filmlerle ilgili olarak geniş bir izin sunuldu. Bu sayede koronavirüs ile ilgili olarak mücadele konusunda en başarılı ülkelerden olan Yeni Zelanda üzerinde farklı filmler ve diziler çekilecek.

Ülkede oldukça aktif bir şekilde yapılacak olan çalışmalarla ilgili olarak aşağıdaki diziler çekilecek ve oldukça geniş bir alternatif oluşturulmuş olacak:

  • Lord of the Rings dizisi
  • Cowboy Bebop
  • Power Ranger Beast Morphers
  • The Greatest Beer Run Ever
  • Sweet Tooth
  • James Cameron’un Avatar serisi
  • The Power of the Dog

Çekimlerin geniş bir yapıda ilerlemesine dair Mart ayından bu yana önemli bir çalışma sürüyor idi. Çekimlerin başlaması için 206 ekip üyesi ve bu üyelerin ailelerinden 35 kişiyi ülkeye alan Yeni Zelanda, geniş bir çalışma mantığı ile ilerliyor.

Beyaz perdenin vazgeçilmez işlerinden biri olacak olan bu projeler için tek yapmanız gereken detaylı bir çalışma ortaya çıkarmanız olacaktır. Daha detaylı ve daha etkili film çekimleri için yapılan bu çalışmalar adına tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Önümüzdeki dönemde pek çok filmde ve dizide Yeni Zelanda konumunu baya göreceğiz gibi duruyor. Bu konuma göre bakalım ne gibi bir ilerleme yaşayacağız ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağız? Hepimiz için önemli olan ve güncel ilerleyen bu çalışmalar için sitemizde duyurulara bütün hızımızla devam ediyoruz. Zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Güncel teknoloji haberleri ve sinemadan dokunuşlarla karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap