1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Youtuber Ruhi Çenet Son Çektiği Video Yüzünden Gözaltına Alındı

Youtuber Ruhi Çenet Son Çektiği Video Yüzünden Gözaltına Alındı

2020-07-28_14-57-27

Ülkemizde aktif içerik üretimi yapan en ünlü kanallardan olan Ruhi Çenet, göz altına alındığı iddia ediliyor. Son çektiği video yüzünden bu durumun olduğu tahmin edilen Ruhi Çenet ile ilgili yeni gelişmeler var.

Adana üzerinde bulunan Hürriyet Mahallesi içerisinde video çekerek bilgi veren, çektiği video ile gündeme gelen Youtuber, ifadesinin ardından videoları kaldırdığı ve bu durumla birlikte de serbest bırakıldığı ifade ediliyor. Son videosunun popüler Youtuber için sorun çıkardığı görülüyor. Son videosu sebebiyle polis ekipleri tarafından da göz altına alınan Youtuber, bu konuya dair geniş bir açıklama ve çalışma sunuyor diyebiliriz. 5 Milyon abone ile çalışma yapan Ruhi Çenet, geçtiğimiz günlerde Adana Hürriyet Mahallesine gitti ve burada bir çekim yaptı. Bu durumla ilgili olarak insanların yorumlarını ve ropörtajları çeken Çenet, insanların bu mahallelerde neler yaptığını ve neler yaşadığını gözler önüne seriyor.

Ortaya etkileyici bir video çıkaran Çenet, durumun şiddetli yanlarını sansürleyerek göstermiş. Bu video oldukça etkileyici olduğu için de emniyet mensupları harekete geçmiş haliyle. Hürriyet Mahallesinde yapılan çekimle ilgili olarak Youtube kullanıcıları tarafından çok ilgi gördü ve video bir anda Trend 1 sırasına çıktı. İddialara göre videoda suç ve suçlu övülüyordu. Bu durum olunca da polisler haliyle Çenet’in yanına geldi ve onu götürerek ifadesini aldı. Sonra da serbest bırakıldı. İşte bu açıklama ve videonun kaldırılması, Ruhi Çenet’in gözaltına alındığı iddialarını daha da güçlendirdi. Ünlü YouTuber, konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapmadı.

İşte Ruhi Çenet tarafından yapılan paylaşım!

 

Bu paylaşımın ardından videoyu kaldıran Ruhi Çenet bazı yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebileceğini söyledi ve videoları tamamen kaldırdı.

Yeni bir güncelleme:

Söz konusu paylaşımlarla birlikte duyuru yapan Çenet, tutuklandığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu dile getirdi. Şuanda Konya’da bulunuyor ve videoları da kendi rızası ile kaldırdığını söylüyor. Video içerisinde pek çok kişi video ile ilgili duyuru ve yorum yaptı. Haliyle de insanlar için daha farklı ve daha etkin bir dilde hizmet sundu diyebiliriz. Hem üretimler konusunda hem de içerikler konusunda kendi içinde bir değişikliğe sebep olan videolar, insanların aklını karıştırabiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap