1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. YouTube, Videolar İçin ‘Sıraya Ekleme’ Özelliğini Getiriyor

YouTube, Videolar İçin ‘Sıraya Ekleme’ Özelliğini Getiriyor

Youtube-Videolar-İçin-Sıraya-Ekleme-Özelliği-Getiriyor

Günümüzün oldukça önemli olan, hatta pek çok medya kuruluşu ile ciddi bir rekabete giren video platformu Youtube, kullanıcılarının gerçek anlamda işine yarayacak bir özelliği test ediyor şu sıralar. Bu özellik oldukça çok merak edilen ve kullanıcıları da mutlu edecek türden bir özellik olacak. Video izlemek istediğiniz sıralama özelliği sayesinde, izleyeceğiniz bütün videoları sıraya koyabileceksiniz.

Youtube çeşitli konularda bilgileri sizlere sunan, çoğu zaman da rahatlıkla eğlenebileceğiniz önemli bir platform diyebiliriz. Ancak bu kadar fazla kullanıcı sayısına sahip olmasına rağmen platformun, “sıraya ekleme” özelliği bunca zamandır eksikti. Görünüşe göre bu da değişmek üzere. Bundan sonra kullanıcılar, istedikleri videoları sırasıyla oynatmak için üçüncü parti bir uygulama kullanmak ya da izleyecekleri videoları yan sekmelerde açmak zorunda kalmayacak.

Youtube Videolar İçin Sıraya Ekleme Özelliği Getiriyor

YouTube, Videolar İçin ‘Sıraya Ekleme’ Özelliğini Getiriyor

Bu sayede internet sitesi üzerinden kolaylıkla sıraya ekleme özelliği gelmiş olacak ve insanlar bu özellikleri çok daha rahat bir şekilde kullanmaya başlayacak. Bu özellik sayesinde videoları listeye ekleyebilecek ve oynatma kuyruğundaki videolar üzerinde düzenleme yapabileceksiniz. Bu sayede hem daha rahat, hem de daha özel bir listeleme yapmış olacaksınız. Bunun için de ekstra uğraşmanıza gerek kalmayacak. Özellik, şu an herkese açık beta sürecinde. Yani bu özelliği siz de şu an deneyebilirsiniz. Deneme süreci 10 Eylül’e kadar devam edecek fakat Google, bu özelliğin mobil cihazlara ne zaman geleceğini henüz açıklamadı. Yavaş bir zamanlama ile hareket eden Google, bu özellikleri çok daha hızlı bir şekilde kullandırmak istiyor. Bu yüzden kesinlikle isteklerinize göre bir seçimi ve çözümü ön plana çıkarmaya başlayın.

Google tarafından süreli yeni denemeler yapılıyor ve sürekli insanların istekleri ön plana çıkarılıyor. Burada yer alan bu duyurulara ve çalışmalara bakarsanız, insanların istekleri çok daha farklı bir çalışma ile büyümüş olacak. Youtube kullanıcıları artık işlerini yaparken, listeleme özelliği sayesinde kendilerini de kolayca ön plana çıkarmış olacaklar. Zaman kaybetmeyin ve sizler de birkaç tıklama ile bu çözümleri incelemeye ve ön plana çıkarmaya başlayın.

Yorum Yap

Yorum Yap