1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Youtube MP3 Dönüştürme ve İndirme (En Hızlı Yöntem)

Youtube MP3 Dönüştürme ve İndirme (En Hızlı Yöntem)

2020-07-02_20-28-51

Mp3 dönüştürme ve indirmek konusunda ya da özellikle Youtube üzerinde gördüğünüz bir konuda yapacağınız indirme işlemleri için pek çok uygulama var. Ama biz size bu yazımızda doğrudan online yöntemlerden haber vermek istiyoruz. Bireysel olarak ön plana çıkarılan pek çok site var ve herkes için daha etkili, daha beklenti odaklı ve yoğun seçenekli bir çalışma bize artı katıyor diyebiliriz. Aşama aşama değişen ve kolaylıkla bu işleri yapmamızı sağlayan uygulamalar için, hazırsanız başlayalım!

Pek çok kullanıcının özellikle müzik dinlemek için kullandığı ve kolaylıkla indirme işlemi yaptığı siteler var. Youtube zaten bu konuda etkili ve hızlı bir çalışma sunuyor. Bu alanda daha rahat, daha farklı ve estetik bir yenilik ile hizmet getiriyor. Biz de sizinle ilgili bireysel bir seçenek sağlıyoruz. Peki ama Youtube mp3  dönüştürme işlemleriyle ilgili neler yapabiliriz ve nasıl bir ilerleme kat edebiliriz? Gelin her bir detayı ve farklı fırsatı incelemeye başlayalım.

Youtube için dönüştürme konusunda en çok kullanılan site olan FLVTO internet sitesinden örnek vermek istiyoruz.

Youtube MP3 dönüştürme sitesi

  • Youtube mp3 dönüştürme için bu FLVTO sitesine gidin (google aramalarında ilk sırada)
  • Ekranın tam ortasında bulunan bağlantı çubuğunu göreceksiniz. Oraya indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini bulun ve yapıştırın.
  • Ardından da dönüştür butonunun yanında bulunan açılır menüye dahil olun ve mp3 formatını seçin
  • Bu işlemin hemen ardından da dönüştür tuşuna basarak dönüştürme işlemini başlatın.
  • Çıkan indirme ekranında yer alan indir bölümünü de tıklarsanız indirme başlayacaktır.
  • Mp3 söz konusu cihazınıza hemen indirildi.

Bu işlemi bilgisayar ve telefonunuzdan ya da tabletinizden rahatlıkla yapabilirsiniz.

MP3 sitelerine dair uyarılar!

Güncelleme: Bu tarz siteler online olarak çalıştığı için sizden bir şekilde onay isteyebilir. Yer bildirimi ya da bölgesel konum konusunda onay isterse hayır diyebilirsiniz. Tabi tamamen size kalmış bir olay. Ama hayır deyince de çalışmaya devam ediyor. Onaysız bir şekilde de çalışıyor, onaylı da çalışıyor. Bu yüzden yapmanız gereken bütün seçenekleri kendi içinde ön plana çıkarabilirsiniz.

Bu sitelere ek olarak farklı siteler de karşımıza çıkıyor. Bireysel bir kullanım, hızlı bir indirme işlemi için özel uygulamalar da var. Onları da farklı bir yazımızda sizlere anlatmak, sunmak istiyoruz. Bununla ilgili ekstra detaylar ve beklentiler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bütün seçenekleri inceleyin.

Yorum Yap

Yorum Yap