1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Yeni Samsung Modeli Tanıtıldı

Yeni Samsung Modeli Tanıtıldı

samsung_galaxy_satisa_cikarildi

Samsung geçtiğimiz her gün yeni tasarımlar, yeni teknolojik ürünler çıkartıp kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Bu kez de Galaxy F serisi ile karşımıza çıkan Samsung yeni modeli ile birlikte birçok kullanıcıya hitap etmeyi hedefliyor.

Orta seviyede bulunan telefon modelleri ile rekabet edecek olan Galaxy F41 özellikleri ve fiyatı açıklandı.

Samsung Galaxy F41 Özellikleri  

Teknolojik dünyanın öne çıkarmış olduğu markalardan biri olan Samsung’un yeni cihazı Galaxy F41’in ilk olarak ekran özelliklerinin ön planda olacağı açıklandı. Üst model Samsung telefonları gibi tasarım ekranlarının gelişmiş olacağı belirtildi. 6.4 inç büyüklüğünde yer alacak ekran ile alakalı olarak FHD+ çözünürlük değerleri ile karşımıza çıkmaktadır. Telefon aynı zamanda üst teknoloji olarak bilinen damla çentik yapısıyla birlikte Super Amoled teknolojisini kullanmaktadır.

Donanımsal özellikleri bakımından ise Samsung Galaxy M31s özelliklerine benzeyen telefon Samsung Galaxy F41 özellikleri ile bire bir aynı olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy F41, Exynos 9611 işlemcisinin özelliklerini taşıdığından 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Kamere yapısı ile ilgili özellikler ise cihazın arka tarafında üçlü kamere kurulumunu görmekteyiz. 64 Megapiksel çözünürlükle birlikte ana kameraya 8 Megapiksel ultra geniş açı lensi ve 5 Megapiksel canlı odak sensörü eşlik etmektedir. Cihazın ön kamerası ise 32 Megapiksel çözünürlük değerini taşıdığından kullanıcısına üst seviye bir kamere olanağı yaşatacaktır.

Samsung Galaxy F41 telefonunun pil kapasitesi ise yine yukarı da bahsetmiş olduğumuz Galaxy M31s ile aynı kapasitede bulunuyor. 6.000 mAh olarak açıklanan cihaz ile ilgili olarak 15W hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Öte yandan 4G teknolojisine sahip olan cihazın Android 10 güncellemesiyle kutudan çıkacağa açıklandı.

Samsung Galaxy F41 Fiyatı Açıklandı

Samsung Galaxy F ailesinin ilk üyesi olacak olan F41 64 GB depolama kapasitesiyle 232 dolara, 128 GB depolama alanına sahip versiyonuyla birlikte 245 dolar fiyat etiketine sahip olacak şekilde satışa sunulacak. 16 Ekim itibariyle kullanıcı satışına sunulacak telefon siyah, yeşil ve mavi olmak üzere üç farklı renk opsiyonları ile piyasada ki yerini almış olacak. Türkiye fiyatı ve satışı hakkında detaylı bilgi verilmese de Kasım ayı gibi Türkiye üzerinde satışa sunulacağı benziyor. O zamanki dolar kurunu da baz alındığında ki fiyat endeksi de belli olmuş olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap