1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Yeni Riot Games Oyunu Geliyor

Yeni Riot Games Oyunu Geliyor

riotgames-997869

Yeni Riot Games oyunu üzerinde çalıştıklarını onayladı. Geçtiğimiz günlerde bir Riot çalışanı yeni bir oyun geleceğini ima etmişti.

Riot Games çalışanı Tom Cannon ile yapılan bir röportajda söylediğine göre Riot şuan hali hazırda yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Türü sorulduğunda, Riot’dan genel olarak beklenen oyun tipi MOBA tarzı oyunlar olduğu için gelen cevap çoğu kişiyi şaşırtmış olabilir. Riot’un üzerinde çalıştığı oyunun bir Dövüş oyunu olduğunu söyleyen Tom Cannon röportaj yaptığı kişileri ve genel olarak izleyen çoğu kişiyi şaşırttı.

Riot Games

Riot Games yaptığı açıklamada Tom Cannon’ın dediklerini doğruladı. Riot yaptığı açıklamada “Bu tür oyunların, oyuncular üzerindeki etkilerini gördük ve dövüş oyunu deneyimini daha fazla insana ulaştırabilmek istiyoruz. Dövüş oyunlarını seven kitleye layık bir oyun oluşturabilmek için çok uğraştığımızı ve ilerleme kaydettiğimizi söyleyebilirim ancak henüz ayrıntı paylaşmak için çok erken” dedi.

Bu açıklama dışında elimizde oyun hakkında çok fazla bir bilgi yok tek bildiğimiz bir Dövüş oyununun yapıldığı. Bazı oyun severler bu Dövüş oyununun League of Legends evreninde geçebileceğini düşünüyor ama henüz kesin bir bilgi yok bu konu hakkında.

 

Yorum Yap

Yorum Yap