1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Yeni Netflix Bilim Kurgu Dizisi Away İlk Fragmanı Yayınladı!

Yeni Netflix Bilim Kurgu Dizisi Away İlk Fragmanı Yayınladı!

2020-07-07_20-27-11

Netflix bilim kurgu dizisi olarak sunulun Away için ilk fragman yayınlandı ve projeye dair oldukça yoğun yorum yağdı. Fragmanda yer alan Hilary Swank tarafından canlandırılan karakterleri ilk kez görüyoruz ve Away dizisinin 4 Eylül tarihte Netflix üzerinde başlayacağını düşünüyoruz.

Son dönemlerde bilim kurgu türünde yeni diziler beklerken ve kuraklık dönemi yaşarken Netflix üzerinden ilaç gibi gelen yeni bir bilim kurgu yapımına merhaba diyoruz adeta. Bu konuda popüler yayın platformu olan Netlfix ile etkili bir çalışmaya giren proje, yeni fragmanını da yayınlamış oldu ve insanların beklentilerine dair önemli bir seçenek oluşturdu diyebiliriz. Aşama aşama değişen, büyüyen ve hızlı bir izleme keyfi sunacağa benzeyen Away için merakla yeni yayınları ve ilk bölümü bekliyoruz dersek yanlış olmaz.

Fragman içerik olarak sadece 43 saniye olduğu için oldukça fragman tadında bir fragman oldu. Bugün Netlfix üyelerinin hepsi resmi Youtube kanalından yayınlanan fragmana göz attı ve içerikler hakkında daha net bilgilere ulaştı diyebiliriz. En azından Fragmanda Away dizisine dair çok şey gördük. Dizinin en önemli karakterlerinden olan Emma ile ilgili olarak ailesi ile yapılan konuşmayı dinledik. Acaba sebebi neydi?

Away ilk fragman için tıklayın!

Away ismi ile yayınlanan ilk fragman, resmi Youtube kanalından sunulduğu için pek çok kişiye dokunacak tarzda bir yapıda hazırlanmış. Netlfix tarafından sunulan bu yeni içerik için merakla detayları beklerken dizinin diğer detayları da açıklandı diyebiliriz bir yandan da.

Netflix tarafından paylaşılan fotoğrafa göre Emma karakterinin de içerisinde bulunduğu bir uzay gemisi görüyoruz ve Rus kozmonot ve mühendis olarak görev yapan Misha Popov tarafından İngiliz-Gana kökenli botanist bir ekip bulunuyor. Bu fotoğrafa göre içerik ne denli değişir bilmiyoruz ama hikayenin derinliğinin olduğu konusunda hiç şüphemiz yok.

Netflix tarafından sunulan dizinin detayları şu şekilde:

Diziye dair sunulan detaylara bakarsak, hikaye çok uzak sürmeyen bir gelecekte geçiyor ve Mars üzerine insanlı bir uzay aracı yollanıyor. Çeşitli ülkelerin astronotları tarafından kontrol edilen bu süreç her şey yolunda olursa 3 sene sürecek ve tamamen Danya gezegeninden uzakta bir yaşam sürecekler. Bu yüzden de maceralar sırasında yaşanan olaylarla ilgili büyük bir sınav yaşanacak.

Dizi 5 farklı yönetmen tarafından yönetildi ve ilk sezon 10 bölüm olacak şekilde karşımıza çıktı. 4 Eylül tarihinde yayına girecek olan proje için Netflix üzerinden merakla detayları bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap