1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Yeni Huawei P Smart S Özellikleri Belli Oldu

Yeni Huawei P Smart S Özellikleri Belli Oldu

huawei-p-smart-s-ozellikleri-belli-oldu

Geçtiğimiz haftalardan beri yeni cihaz ve çalışmalarıyla gündeme gelen Huawei, muhteşem bir ürününü daha tanıttı. Huawei P Smart S özellikleri belli olmasıyla beraber, fiyatının da ortaya çıkmasıyla güzel bir fiyat / performans ürününe denk geldiğimizi söyleyebiliriz. Henüz yeni tanıtılan cihazın özelliklerini, fiyatını ve çıkış tarihini sizler için inceledik.

Huawei P Smart S Özellikleri

Yeni tanıtılan cihazın özelliklerine baktığımız zaman ilk etapta 6.3 inç orantısında bir ekranla karşılaşıyoruz. Ayrıca OLED ekran yapısına ve Full HD görüntü kalitesine sahip olan cihazın ön kısmında bulunan çentik 16 Megapiksel değerinde bir kamerayı barındırıyor. Ayrıca cihazın çentik bölgesinde bir de parmak izi okuyucu sensörü yer alıyor.

Orta seviyeyle karşımıza gelen yeni modelde Kirin 710F işlemci gücü kullanılıyor. Ayrıca 8 çekirdek işlemci gücüne sahip olan cihazın 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Cihazın ön kamerasından söz etmişken, arka kameralarına da göz atalım. Cihazın arka kısmındaki ana kamera 48 Megapiksel kalitesine sahip. Ana kameraya eşlik eden 8 Megapiksel kamera, ultra geniş açılı çekim özelliği barındırıyor. Ayrıca ek olarak tasarlanan 2 Megapiksel kamerada da derinlik algılama sensörü bulunuyor.

163 gram ağırlığa sahip olan ve 3,5mm kulaklık girişi barındıran cihazın batarya gücü ise 4000 mAh seviyelerinde. Ayrıca cihazda 10W hızlı şarj özelliği de yer alıyor.

Huawei P Smart S Özellikleri Fiyata Uyum Sağlıyor

Henüz yeni tanıtılan ve orta segment kategorisinde karşımıza gelen yeni cihazın, Türkiye satış fiyatı henüz bilinmezliğini koruyor. İlk etapta İtalya’da satışa sunulacak cihazın dış fiyatı 249.90 Euro olarak belirlendi.

Huawei P Smart S Çıkış Tarihi

İki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacağı tahmin edilen cihazın, şuan yalnızca İtalya pazarında yer alacağı biliniyor. Türkiye’de fiyatın belli olmamasıyla birlikte henüz çıkış tarihi de belli olmadı. İlerleyen günlerde cihaz hakkında yeni bilgiler geldikçe inceleyerek sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Uygun Fiyatlı Oppo A12 Özellikleri ve Fiyatı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap