1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Yeni Ford Transit Türkiye Satışına Açıldı – (Mustang Şanzımanlı)

Yeni Ford Transit Türkiye Satışına Açıldı – (Mustang Şanzımanlı)

fordtransit

Gündemde hep son model SUV teknolojileri ve elektrikli araç teknolojileri bulunurken, biraz da ticaretle uğraşan kullanıcılarımız için haber yapalım dedik. Ticari araçlar konusunda da son dönemlerde gelişmeler devam ediyor. Özellikle yeni Ford Transit aracın tasarımı, genişliği ve özellikleri de göz doldururken yeni aracı tüm detayıyla inceledik. Ayrıca aracın Türkiye satış fiyatı da belli oldu. Bakalım bu model bizlere neler sunacak ve ne kadardan satılacak?

Yeni Ford Transit Özellikleri

Aracın ilk etapta özelliklerine baktığımız zaman 10 vitesli otomatik şanzıman seçeneğini görebiliyoruz. Ayrıca yeni modelde kullanılan şanzıman Mustang gibi modellerde bile kullanılırken, otomatik özelliğe sahip olması da işleri biraz kolaylaştırıyor diyebiliriz. Kullanım amacına göre epey güçlü bir sistemle donatılan yeni araç tüm ticari araçları sollayarak hem şehir içi, hem de şehir dışı taşımacılığın lideri olacak gibi görünüyor.

EcoBlue Upgrade motoru kullanan aracın 2.0 litre motor hacmi bulunurken araç 170 PS değerinde güç üretimi yapabiliyor. Ayrıca 2800 kg ağırlığına kadar çekim yapabilen aracın 17 ve 15 kişilik ayrı minibüs modelleri de bulunuyor. Yani yük taşıma amacıyla ortaya çıkarılan araçlar tamamen boş sistemle donatılırken, yolcu taşımak için sipariş verilirse bu araç koltuklu hale getiriliyor ve 15 – 17 aralığında bir yolcuya hizmet verebiliyor.

Transit Van Türkiye Fiyatı

Taşımacılık sektörünün lideri olan Ford, Mustang aracında kullandığı otomatik şanzımanını yeni Van modeline uyarladı. Bu sayede çok daha kullanışlı bir şekilde karşımıza gelen aracın yük taşıma için olan versiyonu, yani Van versiyonu şu an 194.400 TL’den satışa sunuldu. Ayrıca kamyonet versiyonuyla da çıkış yapan model 208.700 TL’den satışa sunuluyor.

Eğer aracı yolcu taşımak için, yani minibüs versiyonuyla satın almak isterseniz de ödeyeceğiniz miktar 271.100 TL olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap