1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xiaomi’nin Yeni USB Belleği ‘U-Disk’ Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi’nin Yeni USB Belleği ‘U-Disk’ Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

xiaomi-nin-yeni-usb-bellegi-u-disk-tanitildi-iste-fiyati-ve-ozellikleri

Xiaomi’nin Yeni USB Belleği ‘U-Disk’ Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yeni nesil usb teknolojisi ile ön plana çıkan Xiaomi markası, alanında oldukça güçlü bir çalışma sunuyor. U disk olarak sunulan bu ürünler için, gerçekten de estetik bir dil yaratılıyor. Xiaomi’nin 64 GB depolama alanı sunan yeni USB belleği tanıtıldı. Saniyede 124 MB okuma yapabilen Xiaomi U-Disk, minimalist yapısı ve sağlamlığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Geleneksel USB teknolojilerine yenisini ekleyen marka, kendi içinde de gayet etkin bir dil sunuyor ve bu dilleri organize ederek online bir seçenek yaratıyor. Bu aşamaların tamamında da profesyonel bir dil sunuluyor ve istekleriniz için estetik bir seçenek yaratılıyor. Hem fiyatı hem de teknik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Xiaomi’nin yeni flash belleği ” U-Disk “, minimalist tasarımıyla da göz dolduruyor.

Xiaomi’nin Yeni USB Belleği ‘U-Disk’ Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

Aşama aşama ilerleyen, büyüyen ve geleneksel seçimler ile ortaya çıkarılan her çalışmayı, kaçırılmayacak bir dilde büyütüyoruz. Detaylar için şöyle anlatalım. Son yıllarda yıldızı iyiden iyiye parlayan Xiaomi, sadece akıllı telefonlar üzerinde çalışmıyor. Şirket dönem dönem, fazlasıyla yenilikçi ürünlerle de karşımıza çıkıyor ve neredeyse ürettiği her ürünle gündem olmayı başarıyor. Üstelik şirketin uygun fiyat felsefesi de, tüketicilerin Xiaomi’ye olan ilgisini artırıyor. Çinli teknoloji devi şimdi ise yeni bir USB bellek tanıtımı yaptı.

U-Disk, küçük ve metal bir gövdeye sahip. Xiaomi’nin yeni USB belleğinin sahip olduğu metal gövde, çinko alaşımlı bir yapıda geliştirmiş ve bu yapı, flash belleği paslanma ve aşınmaya karşı dayanıklı bir hale getiriyor. Galvaniz kaplama işlemlerinin de yapılmış olduğu U-Disk’in metal gövdesi, ısı dağılımına da yardımcı oluyor. Xiaomi’nin yeni flash belleğinin yumuşak kordunuysa, ürünün hem anahtarlık hem de çanta gibi yerlere takılabilmesini sağlıyor. Gecikmeyin ve bu aşamaların hepsini ayrıntılı olarak büyütmeye ve ilerletmeye tüm hızınızla devam edin. Yoğun, estetik ve ayrıcalıklı bir dilde organize ettiğimiz bu hizmetler ve fırsatlar için sizlere dair de bir yoğunluk ve yenilik sunuyoruz. Peki ama marka bazında baktığımız zaman neler çıkacak karşımıza? Merakla bekleyip göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap