1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xiaomi Redmi Airdots S Siparişe Açıldı!

Xiaomi Redmi Airdots S Siparişe Açıldı!

Xiaomi Redmi Airdots S Siparişe Açıldı!

Xiaomi kullanıcıları Redmi Airdots S kulaklığını uzun zamandır bekliyorlardı. Nitekim artık ön siparişe açıldı ve isteyen kişiler 22 Hazirana kadar ön sipariş verebilecekler. 22 Haziran tarihinden sonra direk sipariş olarak veya mağazalardan ürün satın alınabilecek. Ön sipariş satışları şuan hepsiburada.com sitesi aracılığıyla gerçekleşiyor.

Bu özel kulaklık modeli bir önceki olan sürümünden pek farklı olmamakla beraber yeni özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Ürününün detaylarında garanti hakkında bilgi bulunmuyor. Ürün üzerine garanti özelliği eklendiğinde fiyat farkı ortaya çıkabilir. Şuan için belirlenmiş fiyat 189 TL dir. Fiyat bakımından diğer kablosuz kulaklıklara göre daha uygun görünüyor.

Bu yeni kulaklığın kullanımı ise gayet rahat ve kullanışlı olarak söyleniyor. Uzun süreli kullanış ve kısa süreli şarj etme bakımından da güzel yorumlar kazanıyor.

Peki, Xiaomi Redmi Airdots S özellikleri nelerdir? Birlikte inceleyelim.

Xiaomi Redmi Airdots S Özellikleri

Xiaomi markasını tasarlamış olduğu Xiaomi Redmi Airdots S kulaklık modeli kullanıcılara farklı özellikler sunuyor. Fakat bu özellikler daha önce sunulan versiyonlarından çok farklı değil, sadece yeni dokunuş üzerinden sevenlerine tanıtıldı.

Fiziksel Özellikleri

Kulaklık suyla temas ettiğinde veya teriniz değdiğinde hiçbir şekilde hasar görmüyor. Suya dayanıklılığı tamamen suya düşmesi değil sadece sıçrama olarak koruma sağlıyor. Ayrıca toza dayanıklılık özelliği bulunmamasının yanı sıra kulaklık aracılığıyla konuşmanın gerçekleşmesi adına mikrofon özelliği yer alıyor.

Mikrofonda gürültüyü önlemek adına geliştirilen özellik ön plana çıkıyor. Xiaomi Redmi Airdots S özellikleri bünyesinde uzaktan kumanda ile kontrol etme bulunuyor. Kumanda sayesinde çağrılara yanıt verebileceğiniz gibi müzik kontrolü de sağlayabiliyorsunuz.

Gayet hafif olan bu güzel üründen şuan siyah renk satıca çıkarıldı. Ürünün tam olarak ağırlığı ise 8.2 gram olarak belirlenmiştir.

Genel Özellikleri

Bu özel kulaklığı oyun oynarken, müzik dinlerken, spor yaparken veya telefonla konuşurken kullanmanız mümkündür. iOS ve Androidler için uyumlu olduğundan kolayca kullanılabilir. Siri asistan veya Google asistan desteği de alabilmenize olanak sağlanmıştır.

Kulaklıklar bağımsız olduğundan çift ya da tek şekilde kullanılabiliyor. Her iki kulaklıkta aynı zamanda bağlanıyor. Bu nedenle bağlanırken hiçbir şekilde karışıklık yaşanmıyor.

Bağlantı Özellikleri

Xiaomi markasının yeni ürünü olan bu kulaklık kablosuz olduğundan Bluetooth üzerinden bağlantı gerçekleştirebiliyor. Kulaklıkta NFC, çoklu bağlantı ve kablolu kullanabilme gibi çeşitli avantajlar bulunmuyor. 12 saat kullanım için sadece 2 saat şart etmek yeterli oluyor.

Bu olay kutusu ile beraber kullanıldığı zaman geçerli kılınmıştır. Onun haricinde ürün tek başına kullanılırsa 4 saat dayanma süresi bulunuyor. Önceki modeline bakıldığında öne çıkan özelliği düşük gecikme modunun bulunmasıdır. Kulaklığa üç kere dokunulduğu vakit bu özel mod aktif hale geliyor.

Gecikme modu aracılığıyla oyunlar daha rahat şekilde oynayabilmeniz de mümkündür. Xiaomi Redmi Airdots S yeni nesil teknolojilerden bir tanesidir ve hayatınızı kolaylaştırmak adına tasarlanmıştır. Ürün, Türkiye’de 22 Haziran’da ön siparişe sunulacaktır.

Önerilen Yazı
LG Velvet Yeni İşlemci Gücüyle Geliyor!
Yorum Yap

Yorum Yap