1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Xiaomi RC Arabasını Duyurdu! Tasarımı Oldukça Etkileyici!

Xiaomi RC Arabasını Duyurdu! Tasarımı Oldukça Etkileyici!

2020-07-14_15-41-47

Xiaomi yeni RC arabası ile oldukça iddialı bir geliş sağlıyor. Herkes için etkili bir durum yaratan marka, etkileyici tasarımıyla herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Yeni RC aracını duyuran marka aynı zamanda etkileyici tasarımları da ön plana çıkarmaya devam ediyor. Suzuki’nin Jimny isimli SUV modelinin bir küçük kopyası olarak karşımıza çıkan araç, yarım saat kullanılabiliyor ve akıllı telefonlar ile rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Xiaomi tarafından üretilen yeni RC arabası, fiyat olarak da uygun bir fiyat şekli ile satışa sunuluyor diyebiliriz. Marka bazıyla piyasaya sürülen bu ürünler dikkat çekmeyi önemli ölçüde başarıyor diyebiliriz. Haberimize göre çok daha farklı ve etkili bir yapıda ilerleyen ürün için söyleyecek detaylardan da bahsedebiliriz. Teknolojik ürünler konusuyla ön plana çıkan Xiaomi, marka bazlı yaklaşımları ile de ekosisteme kendi araçlarını dahil ediyor. RC aracını önemli ölçüde tüketici beğenisi ile piyasaya sunan marka, yeni tasarımları ile tekrar gündeme gelecek.

Xiaomi RC aracı!

Yeni nesil bir araç olarak ön plana çıkan bu araç için, Xiaomi tarafından geniş bir kullanım seçeneği bulunuyor. Amortisör destekli ürünüyle ön plana çıkan bu araç, özel bir kumanda ile hizmet sunuyor. RC arabasına eklenen Bluetooth 4.2 bağlantası ile ve mobil uygulama ile bağlantıya sahip olan araç ile ilgili önemli bir bağlantı desteği sunuyor. Bluetooth destekli bir cihaz ile rahatlıkla aracı kontrol edebiliyorsunuz. Kendinize en uygun sürüş modunu geliştirebiliyorsunuz bu sayede.

Araç 4 çeker olarak üretilmiş ve zorlu koşullarda da gayet kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. RÇ araçları seviyorsanız bu araç sizin için gayet keyifli bir kullanım sunacaktır. Bu yüzden araçla ilgili en büyük dert batarya gibi görünüyor. Xiaomi beklentilerinizi ne kadar karşılar bilmiyoruz ama yeni RÇ arabaya yarım saat batarya ömrü sığdırmış ve 500 mAh Li-Po pillerini tercih etmiş. Tam şarj olması da 1 saat sürüyor.

Suzuki logosunun bizzat aynı şekilde gelmesi araç için de gayet önemli bir detay oluşturuyor. Xiaomi logosunun tam olarak nerede olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Şirket bu noktada logosunu stepneye eklemiş durumda. Yani aracın arkasında logosunu görebiliyorsunuz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap