1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Xiaomi RC Araba Modelini Tanıttı

Xiaomi RC Araba Modelini Tanıttı

xiaomirc3

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasıyla gündeme gelen Xiaomi, bu defa da RC model arabasının tanıtımını yaptı. Harika bir görünüşe sahip olan arabada ilk bakışta Suzuki logosu görünse de, aracın stepne alanında Xiaomi logosu görünüyor. Herkes tarafından merak edilen bu araba modelini sizler için inceledik. Fiyatın ve özelliklerin ortaya çıkmasıyla beraber Xiaomi RC araba modelinin tüm detaylarını inceledik.

Xiaomi RC Araba Özellikleri

Yeni aracın özelliklerine baktığımızda, kişiye göre sürüş modlarını görmeden geçemiyoruz. Engebeli alanlar için oluşturulan araçta kişiye özel birtakım sürüş modları da bulunuyor. Ayrıca ful dolu haliyle 30 dakika boyunca kesintisiz kullanılabilen araç Bluetooth 4.2 teknolojisiyle akıllı telefona bağlanıyor ve telefon üzerinden de rahatlıkla kontrol ediliyor.

Aracın ön kısmına baktığımız zaman Suzuki markasının amblemini görüyoruz. Model görünümü Suzuki’nin Jimny aracına sahip olduğu için araçta Suzuki logosunu görüyoruz. Xiaomi’nin logosu ise aracın stepne alanında yer alıyor. Ayrıca araçta 50 mAh Li-Po değerinde batarya gücü yer alıyor. 1 saatte tamamen şarj olan araç gerçekten de her alana uygun bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Yeni RC Aracın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni aracın fiyatına baktığımızda da 59,99 dolar fiyat etiketini görüyoruz. Çıkış yapar yapmaz Çin altyapısında satışa sunulan araç, Türkiye fiyatıyla satılırsa vergiler hariç 411 TL’den kullanıcılarla buluşacak. Ayrıca aracın vergili fiyatı henüz bilinmezken, Türkiye’ye geliş zamanı da netlik kazanmadı.

Boş zamanlarda stres atma amacıyla kullanabileceğiniz ve harika video çekimleri yapabileceğiniz araç gerçek bir sürüş deneyimi de sunuyor. Farklı modlarla aracı istediğiniz yerde kullanabileceğiniz gibi güzel zaman da geçirebiliyorsunuz. İlerleyen günlerde yeni detaylar geldikçe sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız. Bakalım Xiaomi, bu projede de başarı sağlayabilecek mi?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap