1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xiaomi Mi Smart Mouse Konuşmalarınızı Tanıyacak

Xiaomi Mi Smart Mouse Konuşmalarınızı Tanıyacak

mismart

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasını adeta kasıp kavuran Xiaomi, artık diğer teknolojik ürünler konusunda da portföyünü genişletmekte kararlı görünüyor. Başarılı çalışmalar yapan ve akıllı telefonlarıyla diğer firmalara nal toplatan firmanın, şimdi de yeni mouse modeli ortaya çıktı. Uzun süreli kullanım ömrü sunan ve kullanıcı konuşmalarını rahatlıkla algılayabilen mouse, Xiaomi Mi Smart ismiyle ortaya çıktı. Peki bakalım yeni mouse modeli kullanıcılara neler sunuyor?

Xiaomi Mi Smart Mouse Konuşmaları Algılayacak

Yavaş yavaş farklı ürünlerinde de teknolojisini konuşturmaya kararlı olan Xiaomi, artık mouse konusunda da ön plana çıkmayı başardı. Konuşmaları algılayan bir mouse modeli ortaya çıkaran firma, ön siparişle de yeni ürününü tam 17.000 adet satmayı başardı. Sesli asistanın etkinleştirilebildiği bir fiziksel tuş barındıran mouse, 750 mAh kapasitesinde bir batarya gücü barındırıyor. Ayrıca tamamen şarj olan mouse 30 gün boyunca kullanım ömrü sunarken, ürünün hem kablolu hem de kablosuz modeli bulunuyor.

Aynı zamanda 10 milyonun üzerinde tıklamaya dayanabilecek yeni modelin Wi-Fi ve Bluetooth 5.0 teknolojisiyle çalışacağının da altını çizelim. Metal kaydırma tekerleğine sahip olan yeni ürünün fiyatı da ortaya çıktı.

Mi Smart Mouse Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Kısa süre içerisinde ortaya çıkması beklenen ürünün fiyatı da gayet uygun olacak diyebiliriz. İlk etapta fon süresince 18 dolardan, yani 123 TL’den satışa çıkacak ürünün, fon sonrasındaki fiyatı ise 21 dolar, yani 143 TL olacak. Şu an yeni mouse modelinin hangi gün ortaya çıkacağı bilinmezken, ön sipariş açılmış durumda. Ayrıca ön siparişle beraber 17.000 adet ürün satmayı başaran firma, fon süresince hedeflediği parayı toplayacak gibi görünüyor. Tabii ki ilerleyen günlerde yeni gelişmeleri takip ederek, size yeniden detay vereceğiz. Bakalım yeni ürün, beklenileni verebilecek mi, göreceğiz.

Önerilen Yazı
iPhone 12 Fiyatı Düşüyor!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap