1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Xiaomi Mi Mix Alpha Pro Size Her Şeyi Unutturabilir!

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro Size Her Şeyi Unutturabilir!

2020-07-22_12-12-25

LetsGoDigital tarafından ön plana çıkarılan bir Xiaomi Mi Mix Alpha Pro tasarımı ön plana çıktı ve konsept bir video ile de desteklendi bu durum. Herkes için öncelikli bir yapıda ilerleme yapan bu uygulama kendine has konsept seçenekleri ile çözümleri ön plana çıkarıyor diyebiliriz. Gelişmiş bir versiyon olarak hizmet sunan bu video, en azından gördüğünüz bütün akıllı telefonları size unutturacak bir yapıda ilerlemiş oluyor.

Akıllı telefon tutkunlarının uzun süredir yakından takip etmiş olduğu teknoloji üreticilerinden birisi şüphesiz ki Xiaomi oluyor. Piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla oldukça dikkat çeken marka, tüketicilerin beğenisini en hızlı şekilde kazanmayı kafaya koymuş durumda.

Xiaomi Mi Mix Alpha Pro oldukça güçlü bir yapıda ilerlemiş oluyor!

Xiaomi, Mi Mix Alpha’yı düzenlediği bir etkinlikte tanıttı ancak bu akıllı telefonu piyasaya sürmedi. Şirket, Mi Mix Alpha’nın henüz geliştirilme aşamasında olduğunu ifade etmişti. Şimdiyse beklenmedik bir gelişme yaşandı ve LetsGoDigital, Mi Mix Alpha’nın yeni bir versiyonu olarak lanse ettiği “Mi Mix Alpha Pro” için bir konsept tasarım oluşturdu. Xiaomi’nin daha önce aldığı bir patente dayanan tasarım, tüketicilerin ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha, neredeyse tamamen ekranla kaplanmıştı. Bu durumu görmezden gelmeyen LetsGoDigital, Xiaomi’nin daha önce aldığı bir akıllı telefon patentinin Mi Mix Alpha’nın yeni versiyonuna ait olabileceğini düşünmüş. Çünkü bu konsept tasarım da tıpkı Mi Mix Alpha gibi neredeyse tamamen ekranla kaplı. Tasarımcılar, Xiaomi’nin daha büyük bir kamera kurulumu kullanacağını ve telefonun geriye kalan kısmının ekranla kaplı olacağını düşünüyorlar.

Hem tasarım hem de model bazlı olarak ilerleyen bu siteyle ilgili söyleyecek çok fazla yeni çalışma sunuluyor. Bu siteyle ilgili olarak güncel bilgileri sizlere sunmaya devam etmek istiyoruz. Konsept tasarıma bakınca görüyoruz ki firma kendine has bir ilerleme ile karşımıza çıkıyor ve bu durum da hepimizi etkileyecek gibi görünüyor doğrusu. Ön kamera ve arka kamera yapısına bakınca dahi aradaki farkı görebiliyoruz. Tasarımcılar bu kamera modülünün, Xiaomi’nin patentlediği 108 MP “AI Super Zoom” teknolojisi olduğunu ifade ediyorlar.
Yorum Yap

Yorum Yap