1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri Belli Oldu

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri Belli Oldu

mi10plus

Akıllı telefon pazarında çıtayı her sene ve her dönem yeni modeliyle yükseltmeyi başaran Xiaomi, bu defa Mi 10 ailesine yeni bir model getirmeyi hedefliyor. Mi 10 Pro Plus modeliyle gündeme gelen cihazın özellikleri de firmanın CEO’su tarafından görüntülendi. Bazı özelliklerinin açıklanmasıyla beraber, kullanıcılar gerçekten de harika bir cihazla karşılaşacak diyebiliriz. Peki bakalım cihazın belli olan özellikleri neler?

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Özellikleri

Cihazın belli olan özelliklerine baktığımız zaman ilk etapta 4500 mAh gelişmiş bir batarya gücü görüyoruz. Ayrıca 30x normal yakınlaştırma ve 12x optik yakınlaştırma sunacak cihazda kablosuz şarj özelliği de bulunacak. Bunun yanı sıra modelde yer alacak gelişmiş titreşim özelliği de gerçekten en merak edilen özellikler arasında yer alıyor.

120 Hz OLED ekrana sahip olacağı söylenen modelde ayrıca 3,5 mm kulaklık girişi ve 120W hızlı şarj özelliği bulunacak. Diğer modellere nazaran parmak izi okuyucusunun daha gelişmişini göreceğimiz modelde iki adet stereo hoparlör ve kızılötesi sensörü de göreceğiz. Son olarak cihazın Snapdragon 865 Plus işlemciye sahip olacağını ve cihazın NFC özelliğini de barındıracağını söyleyelim.

Yeni Mi 10 Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen ve bazı özellikleri şirket tarafından açıklanan cihazın çıkış tarihi henüz net olarak bilinmiyor. Ancak cihazın fiyatının da bilinmemesiyle, bizler birkaç tahmin yapabiliyoruz. Son modelde çok gelişmiş özellikler yer alacağı için fiyatının asla uygun olmayacağını düşünüyoruz. Fiyatı pahalı olsa bile cihazın ömürlük olacağını da söyleyebiliriz.

Eminiz ki bu özelliklere sahip bir modelin RAM gücü de çok yüksek olacaktır. Bu nedenle normal kullanımın yanı sıra, cihazı oyun oynayan kullanıcılar da rahatlıkla tercih edebilir. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler yaşandıkça yeniden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Yeni Efsane Oppo A72 5G Modelinin Özellikleri Görüntülendi
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap