1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Xbox Live Gold Abonelerine Temmuz Ayında Verilecek Ücretsiz Oyunlar Sonunda Belli Oldu

Xbox Live Gold Abonelerine Temmuz Ayında Verilecek Ücretsiz Oyunlar Sonunda Belli Oldu

Xbox Live Gold

Microsoft şirketi tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Xbox Live Gold abonelerine Temmuz ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Oyun severler, Temmuz ayı içerisinde birbirinden önemli 4 yapımı herhangi bir ek ücret ödemeden abonelikleri boyunca sınırsız bir şekilde oynayabilecek. 1 Temmuz tarihi itibariyle abone sahipleri kademeli bir şekilde WRC 8, Dunk Lords, Saints Row 2 ve Juju gibi yapımları indirerek oynayabilecek. Dilerseniz, Temmuz ayı içerisinde ücretsiz olarak oyun severlere verilecek söz konusu yapımları gelin yakından detaylı bir şekilde inceleyelim.

WRC 8

Xbox Live Gold abonelerine Temmuz ayında verilecek ücretsiz oyunlardan biri olan WRC 8, 10 Eylül 2019 tarihinde piyasaya çıktı. Son derece inanılmaz bir gerçekçi sürüş atmosferine sahip olan oyun, serinin en iyi yapımlarından biri olarak kabul ediliyor. 1 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde indirilebilir olacak oyunun resmi fiyatı ise 327 TL.

Dunk Lords

2018 Yılında piyasaya sürülen Dunk Lords isimli oyun, oldukça eğlenceli yapısıyla dikkat çekiyor. Basketbol atmosferini bambaşka bir yapıya çıkaran oyun, Temmuz ayı içerisinde Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz bir şekilde sunulacak. Oyun severler söz konusu yapımı 16 Temmuz ile 15 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir ek ücret ödemeden indirebilecek.

Saints Row 2

Temmuz ayı içerisinde oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak Saints Row 2, 14 Ekim 2008 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Dönemin en iyi aksiyon oyunlarından biri olarak kabul edilen söz konusu yapım, çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kopya satmıştır. 1 Temmuz ile 15 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek oyunun satış fiyatı ise 29 TL.

Juju

Dönemin en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Juju, hikayesi ve atmosferiyle dikkat çekiyor. Oldukça başarılı bir oyun olan Juju, geriye uyumluluk özelliği sayesinde Xbox One platformlarında oynanabiliyor. 16 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde indirilebilecek oyunun fiyatı ise 39 TL.

Xbox Live Gold Aboneliği Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Microsoft şirketi tarafından özel olarak oyun severlere sunulan abonelik sistemi Xbox Live Gold özellikleri ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik sistemi sayesinde oyun severler her ay herhangi bir ek ücret ödemeden dört muhteşem oyunu ücretsiz bir şekilde indirebiliyor ve abonelikleri boyunca sınırsız bir şekilde oynayabiliyor. Ayrıca söz konusu abonelik sistemine üye olan oyun severler, her hafta özel olarak hazırlanan çeşitli indirimlerden de yararlanabiliyor.

Önerilen Yazı
169 TL Değerindeki Play Store Uygulamaları Ücretsiz Oldu

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap