1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xbox Game Pass: Haziran Ayında Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Xbox Game Pass: Haziran Ayında Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Xbox Game Pass Haziran Ayında Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Her ay piyasaya çıkardığı yeni oyunlarla gündeme bomba gibi düşen Xbox Game bu ay da gündemimize geldi. Microsoft’un oyun platformu olan Xbox Game Pass: Haziran Ayında Gelecek Oyunlar Belli Oldu

Platform, her ay oyunculara bir takım oyunları ek ücret ödemeden oynama imkanı sunacaktır. Haziran ayı Xbox Game Pass Oyun Listesi sizlerle paylaşıyoruz.

  • No Man’s Sky (Xbox & PC)
  • Dungeon of the Endless (Xbox & PC)
  • Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix (Xbox)
  • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (Xbox)
  • Battlefleet Gothic Armada 2 (PC)
  • Battletech (PC)

18 Haziran’da ise;

  • Bard’s Tale Remastered and Resnarkled (Xbox & PC)
  • Thronebreaker (Xbox) oyunları listeye dahil olacak.

 

Xbox Game Pass Özellikleri

Microsoft tarafından Xbox One ve PC oyuncularını bünyesinde bulunduran bir abonelik sisteminin adıdır. Oyuncular, bu sisteme aylık ücret ödeyerek yüzlerce video oyununu sınırsız bir şekilde oynamanıza imkan sağlar. Yalnız bu sistemden %100 bir şekilde yalnızca Xbox One sahibi olan oyuncular yararlanabilmektedir.

Bahsettiğimiz abonelik sistemini ilk defa alacak biriyseniz ilk alacak biriyseniz 5 TL ödeyeceksiniz. Yalnız ilk aydan sonra sistemin aylık abonelik fiyatı 60 TL olacaktır. Yani ayda yalnızca 60 TL vererek yüzlerce oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu indirimler sayesinde aylık yalnızca 1 TL ücret ödeyerek sistemin sahibi olabilirsiniz. Yani aslında bir çok abonelik sistemine göre çok daha ucuz ve verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar veren bir sistem karşınıza çıkıyor. Platform ile ilgili sizinde söylemek istedikleriniz varsa eğer yorum kısmından bizlere ulaşarak bildirebilirsiniz. TeknoSitesi olarak her daim sizlere en güncel haberleri sunmaya devam ediyoruz.

Önerilen Yazı
Xbox Game Pass PC Oyunları
Yorum Yap

Yorum Yap