1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Windows Kullananlar Dikkat! Spotify Chromecast Desteği Getirdi!

Windows Kullananlar Dikkat! Spotify Chromecast Desteği Getirdi!

2020-07-28_15-21-31

Spotify Chromecast ile ilgili olarak ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmalar var. Nihayet Windows ve Mac uygulamalarına Chromecast desteği getiren Spotify, bu konuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Yani bu da şu demek, mobil uygulamalar dışında masa üstü uygulamasında da Chromecast’a bağlı cihazların hepsinde müzik oynatabileceksiniz.

Spotify şu sıralar dünyanın en popüler çevrim içi müzik servisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Spotify Mac ve Windows sürümleri ile ilgili olarak Chromecast desteğini de getirerek herkese dair bir seçenek ve çözüm ile ilerliyor. Oturum açarak mobil cihazınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan müziğinizi taşıyabileceksiniz. Yani hangi cihazlarda müziğin çalacağını planlayabileceksiniz.

Android ve iOs işletim sisteminde uzum zamandır insanlar Spotify Connect desteği sayesinde istediği müziği seçebiliyor ve bu sayede yönlendirme yapabiliyordu. Bu yüzden de masaüstü uygulamasına 1.1.38 sürümüyle birlikte yeni pek çok özellik geldi ve mevcut cihazlar menüsünden hepsi kullanılabiliyor idi. Chromecast özelliği de bu şekilde görülüyor ve yeni özellik sayesinde insanlar istediği şekilde yönlendirme yapabiliyor.

Spotify Chromecast desteği ile gelişmeye devam ediyor!

Spotify Chromecast konusunda yaptığı çalışmalarda insanların daha etkili bir çalışma yapıyor. Spotify hem masa üstü hem de web oynatıcısı üzerinden yapabildiği bu etkinleştirme özelliği ile birlikte Chromecasta bağlı olan bütün cihazların oturduğunuz yerden kontrol edilmesine izin verebileceksiniz artık. Tabi bunun için uygulamanızı en güncel sürüme yükseltmeniz gerekiyor ve bu durum da size dair geniş bir yapı sağlayacak diyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı en güncel sürüme yükseltmeniz olacaktır. Zaman içerisinde yapacağınız bu işlemle birlikte karşınıza çıkarılan her bir seçeneği ve beklentiyi ön plana çıkarabilir ve detayları da bu sayede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Spotify ile ilgili güncel duyurular ve insanlara dair yapılan çalışmalar ve söylentiler, hepimiz için önemli bir duyuru kaynağı oluşturuyor. Bu yüzden de enerjinizi bu tarz konulara harcamak hepimiz için daha mantıklı ve etkili bir iş oluyor. Bu konuya dair 1.1.38 sürümü ile karşımıza çıkarılan bu yeni uygulama konusunda, mevcut cihazlara ekstra cihazlar gelecek gibi görünüyor. Artık bütün seçenek sizlere bırakılmış durumda.

Yorum Yap

Yorum Yap