1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp’a Öyle Bir Özellik Geldi Ki! Herkesi Memnun Edecek İşte O Özellik…

WhatsApp’a Öyle Bir Özellik Geldi Ki! Herkesi Memnun Edecek İşte O Özellik…

WhatsApp'a Öyle Bir Özellik Geldi Ki!

Dünya genelinde en çok tercih edilen mesajlaşma servislerinden biri olan WhatsApp her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam etmektedir. WhatsApp’a Öyle Bir Özellik Geldi Ki! Herkesi Memnun Edecek İşte O Özellik…

WhatsApp’a Öyle Bir Özellik Geldi Ki! Mesajlar Tarih Üzerinden Aranabilecek

Facebook’un sahibi olan WhatsApp her geçen gün kendini güncellemeye devam etmektedir. Başka özellikleriyle de ön plana çıkan uygulamaya yeni gelecek özellikler çok ilgi çekici. Burada karşımıza ilk çıkan yenilik arama konusunda oluyor.

Söylentilere göre yakın zaman da kişiler konuşmalarını tarih üzerinden arayabilecek. Bu özellik oldukça kullanışlı gözüküyor. Çünkü bazı zamanlarda eski zamanlarda yapılan sohbetlere geri dönüş yapmamız gerekebilir. Bu güncelleme sayesinde kolay bir şekilde istediğimiz mesajı tarihine göre bulabileceğiz.

Ayrıca uygulama genelinde depolama yönetimiyle de alakalı yeni güncellemeler olacağı düşünülüyor. Depolama seçenekleri incelendiğinde çok yer kaplayan büyük dosyaları saniyeler içerisinde karşınıza getirebileceksiniz. Ayrıca listeleme ve filtreleme süreci de geliştirilmekte. Bu özellik şuanda beta sürümü içerisinde resmi olarak görüntülenmektedir.

Whatsapp yeni güncellemeye ne zaman kavuşacak? Henüz net bir tarih verilmese dahi, yine de bu özelliğin hem iOS hem de Android tarafına geleceği sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Önerilen Yazı
Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu güncellemeyle WhatsApp popülerliğini daha da artıracak gibi gözüküyor. Yeni gelişmeler ve yeni güncellemeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizi takipte kalıp, en güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap