1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. WhatsApp Çöktü Mü? İşte Son Detaylar

WhatsApp Çöktü Mü? İşte Son Detaylar

coktu1

Son dakikalarda birçok kullanıcının paylaşımına göre sosyal medya ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp çökmüş durumda. Kısa zaman önce mesajların gönderilememesi ve bağlantı kontrol ediliyor hatası alan kullanıcılar WhatsApp çöktü gibi söylemlerde bulundu. Peki WhatsApp platformunda yaşanan sorun nedir, son durum nasıl ilerliyor?

WhatsApp Çöktü Mü?

Kaynaklardan gelen son bilgilere göre sosyal medya ve mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bir problem yaşıyor. Yaşanan probleme bakılırsa hiçbir yere mesaj gönderilemiyor ve arama yapılamıyor. Ayrıca tarayıcı üzerinden de son olduğunu belirten kullanıcılar web sürümüne erişemediklerini dile getirdi. Yani uygulama ne telefon üzerinden, ne de PC üzerinden şuan aktif olarak kullanılamıyor.

Bağlantınız kontrol ediliyor hatası alan birçok kullanıcı, şuan WhatsApp üzerinden görüşme gerçekleştiremediklerini dile getirdi. Ayrıca yaşanan problemle beraber uygulamanın web sürümüne de erişim sağlanamıyor.

WhatsApp Açıklama Yapmadı

Son dakikalarda yaşanan problemden dolayı mesaj gönderimi ve alımı yapamayan kullanıcılar karşılarında da bir muhatap bulamadı. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde de WhatsApp uygulamasında çevrimiçi özelliği anlık olarak kaldırılmış, son görülme tarihleri de kaybolmuştu. WhatsApp bu durumun yeni bir özellik olmadığını belirtmiş ve sunucu kaynaklı bir problem olduğunu dile getirmişti. Ancak şuan yaşanan problemle birlikte WhatsApp tarafından da herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bağlantının kesildiği ilk anlardan itibaren hiçbir mesaj alımı yapılamazken, son dakikalar uygulama biraz da olsa kendine geldi ancak sorun hala devam ediyor. Muhtemelen büyük bir sunucu sorunu yaşayan WhatsApp bu durumu da kısa sürede çözüme kavuşturarak kullanıcılara gereken bilgilendirmeyi yapacaktır.

İlerleyen dakikalarda WhatsApp tarafından herhangi bir açıklama yapılırsa sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız. Bakalım bu defa yaşanan sorun sunucu kaynaklı mı, yoksa başka türlü bir sorun mu yaşanıyor?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap