1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Watch Dogs Legion Sinematrik Fragmanı Herkesi Şaşırtıyor!

Watch Dogs Legion Sinematrik Fragmanı Herkesi Şaşırtıyor!

2020-07-13_14-33-10

Watch Dogs Legion oyunu son dönemlerin en çok beklenen oyunlarından biri. Fragmanla birlikte oyunun fiyatı ve satı tarihi netleşti diyebiliriz. 29 Ekim tarihinde çıkış yapacak olan oyun için Ubisoft tarafından düzenlenen bir Ubisoft Forward etkinliği var ve bu etkinlikler için önemli bir seçenek sunuluyor. Watch Dogs 2 olarak ön plana çıkarılan bütün seçenekler adına oyunun ücretsiz verilmesi çok konuşulsa dahi, Watch Dogs Legion en çok beklenen oyun oldu diyebiliriz.

Hatırlarsanız geçtiğimiz gün bu oyunun ekran görüntüleri ile ilgili bir haber paylaşmıştık. Oyunla ilgili sinematik fragman ve oynanış videosu olarak ön plana çıkarılacak olan pek çok çalışma var. Ekran görüntüleri ile ilgili olarak organize edilen her bir seçeneği ve çözümü site bazlı olarak kullanabiliyor ve inceleyebiliyorsunuz.

Oyun bu sefer Londra üzerinde geçiyor ve haliyle herkese göre daha farklı ve daha estetik beklentiler içeriyor. Bu durum da hepimiz için daha profesyonel ve ayrıcalıklı bir çözüm oluşturuyor.

Watch Dogs Legion sinematik fragman!

Oyun hikaye olarak oldukça distopik bir konuya sahip. Fütüristik olarak da Londra üzerinde geçecek olan oyun adına, açık dünya yapısı çok dikkat çekiyor. Harita üzerinde hemen hemen bütün NPC oyunlarını güçlü çıkaran bu oyun için çok farklı seçenekler karşımıza çıkıyor.

Gizlice bir şantiyeye girmeniz gerekiyor mesela ve bununla ilgili inşaat işçisini dahi işe alabiliyorsunuz. İşe alım yaparak hemen hemen her karakterle oyunlar oynayabileceğinizi söyleyen şirket, çok iddialı olduklarını da dile getiriyor. Oyuna dair yorumlara bakarsak, insanların distopik yapılı bu oyuna dair bakışları ilk başta pek iyi değildi açıkçası. Sonra zaman içerisinde değişen ve yenilenen süreçlerle herkes için daha farklı bir çözüm üzerinde duruldu ve kişisel çalışmalar bu noktaya ulaştı diyebiliriz. Farklı karakterler birbirine pek çok açıdan benziyor diyen oyuncular, oyunun çıkmasına hala zaman olduğu için yeni güncellemelerin yapılabileceğini ve iyileştirmelerin karşımıza çıkabileceğini söylüyor.

Oyunla ilgili yorumların yanında sizlere bir de oynanış videosu sunmak istiyoruz. Aşağıdaki videoyu izleyerek oyunun nasıl ilerlediğini hemen görebilir ve kendinize dair yeni bir çalışma yaratabilirsiniz. Bu süreye dair oyun bazlı bir yenilik için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Watch Dog Legion nasıl oynanır? (video)

 

Yorum Yap

Yorum Yap