1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Wacth Dogs Legion Sistem Gereksinimleri Çok Yüksek Olabilir!

Wacth Dogs Legion Sistem Gereksinimleri Çok Yüksek Olabilir!

2020-07-13_16-20-10

Wacth Dogs Legion sistem gereksinimleri ile ilgili olarak ön plana çıkarılan bir çalışma var. Özellikle sanılandan çok daha yüksek olabileceği açıklanan Wacth Dogs Legion oyunu için, yeni nesil ekran kartları ve ram yapılarına ihtiyacınız olabilir. Söz konusu bir bilgiye göre oyunun önizleme sürümü için kalite sınırı 1080p 30fps seviyesine çekilmiş. Haliyle de en azından kalite ya da optimizasyon konusunda başarılı olamayacak gibi düşünülüyor.

Ubisoft tarafından Wacth Dogs Legion isimli oyunun sinematografik bir fragmanı paylaşılmıştı. Haliyle de söz konusu fragmana göre oyunla ilgili pek çok hikayeyi ve detayı öğrenmiş olduk. Öğrenmediğimiz tek şey ise optimizasyon konusu oldu. Bu da haliyle önemli bir konu pek çok oyun sever için.

Oyuna dair geniş tahminler yapılıyor. Tahminlere göre Wacth Dogs Legion ayarını minimum ayarlarda oynamak için Nvıdıa GeForce GTX 950 gerekiyor. Bu bilgiye göre baktığımız zaman oyunun minimum sistemi için çok yüksek bir gereksinim isteniyor gibi duruyor. Yani minimum gereksinim bile çok yüksek. 

Wacth Dogs Legion Sistem Gereksinimleri Ne Kadar Olacak?

Oyuna dair sistem gereksinimlerine bakarsak, demo sükümünde yayınlanan bilgiye ve içeriğe göre 1080p çözünürlük 30FPS yenileme hızı sunulacak.  Bu durum da herkes için hızlı bir oyun dengesi yaratacak diyebiliriz. Aşama aşama büyüyen ve yenilenen bütün kaliteyi, online olarak ön plana çıkarmak istiyoruz. Sitemizde size dair güncel bilgileri ve verileri detaylı olarak organize etmek istiyoruz.

Zaman kaybetmeyin ve oyunlarla ilgili güncellemeleri sitemizden inceleyin. Ubisoft tarafından sunulan bu kalite kısıtlaması, özellikle optimize konusunda sorunların büyük bir yapıda sunulacağını gösteriyor. İnsanlar da oyunla ilgili çok güçlü sistemlere ihtiyaç  olacağını belirtiyor ve RTX 2080 Tİ olarak daha güçlü sistemler gerekecek gibi görünüy

or. Üstelik bunlar da minimum gereklilik olarak ön plana çıkarılıyor.

Teknolojik gelişimlerle ilgili olarak Watch Dogs Legion’da RTX olarak ön plana çıkarılan her bir çalışmayı sizler için sunuyor ve büyütmeye devam ediyoruz. Geliştiriciler için önemli olarak ön plana çıkarılan bütün seçenekler ve çalışmalar adına SSR teknolojisi kullanılıyor. Bu noktalarda RTX teknolojisi kullanılıyor ve oyunları yüksek ayarlarda oynamak daha da mümkün hale geliyor. Ama bunun için de yine söylediğimiz gibi ekran kartı ve grafik kartlarının güçlü olması gerekiyor.

29 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan bu oyun için bakalım nasıl daha iyi bir oyun deneyimi yaşanacak?

 

Yorum Yap

Yorum Yap