1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Vivo ’nun Yeni Telefonu NEX 3 Tanıtıldı

Vivo ’nun Yeni Telefonu NEX 3 Tanıtıldı

Vivo-nun-Yeni-Telefonu-NEX-3-Tanıtildi

Cep telefonu piyasalarında merakla beklenen cihazlar var. Vivo markası oldukça yoğun ve hızlı bir çalışma beklentisi ile kendi içinde bir denge ve beklenti oluşturmakta. Bu yüzden ihtiyaçlarınızın tamamına yakından ulaşabilir ve profesyonel çözümleri organize edebilirsiniz. Çinli teknoloji üreticisi Vivo, ekran yapısıyla fazlasıyla konuşulan yeni modeli NEX 3 ‘ü tanıttı. Yüzde 99.6 oranında ekran/kasa oranı sunan Vivo NEX 3, fiyatıyla da çok konuşulacağa benziyor. Çinli teknoloji üreticisi Vivo, verdiği sözü tutarak yüzde 99.6 ekran/kasa oranına sahip olan yeni akıllı telefon modeli NEX 3’ü resmen tanıttı. Çin’de düzenlediği bir tanıtım etkinliği kapsamında yeni modelinin tanıtımını yapan Vivo, yeni modeliyle kullanıcılarına hem farklı bir tasarım deneyimi hem de güçlü bir Android telefon sunuyor.

Vivo’nun Yeni Telefonu NEX 3 Tanıtıldı

Vivo ’nun Yeni Telefonu NEX 3 Tanıtıldı

Vivo NEX 3, akıllı telefon sektörüne yeni bir hava katacak. Tasarımsal özellikleriyle olduğu kadar donanımsal özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekecekmiş gibi görünüyor. Dilerseniz lafı daha çok uzatmadan Vivo NEX 3’ün tasarımına ve donanımsal özelliklerine daha yakından bakalım. Bu aşamalarda markanın kendini ön plana çıkarması oldukça büyük bir dilde sunum yaptığını gösterse de, sizin için sunulan bütün yeni duyurular hem çok daha uygun hem de ekonomik şekillerde telefonun karşımıza çıkacağının sinyalini veriyor.

6.89 inç boyutunda FHD+ çözünürlük sunan Vivo NEX 3’ün ekranı, üzerinde bulunan bir parmak izi okuyucu sensörle birlikte geliyor ve özel tasarım bir ekrana sahip olan Vivo NEX 3’ün ekranını korumak için hazırlanan ekran koruyucular, telefonla birlikte ücretsiz olarak sunuluyor. Ekran üzerinde herhangi bir çentik veya deliğin bulunmadığı NEX 3’te, açılabilir bir mekanizmaya sahip olan ön kamera bulunuyor. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre Vivo NEX 3’ün ön kamerası 0.65 saniye içerisinde açılabiliyor.

Vivo NEX 3’ün ön kamerası, kullanıcılara 16 megapiksel çözünürlüğünde görüntüler sunabiliyor. Şu an için Android akıllı telefon pazarının en güçlü işlemcisi olarak kabul edilen Snapdragon 855+ işlemcinin kullanıldığı NEX 3, bu gücünü 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar da depolama alanıyla destekliyor. Bu aşamaları tek bir tıklama ile inceleyebilir ve görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap