1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Vivo, Nautical King Adıyla Sınırlı Sayıda Telefon Üretiyor!

Vivo, Nautical King Adıyla Sınırlı Sayıda Telefon Üretiyor!

2020-07-13_14-24-39

Vivo markası kısa bir süre önce yeni bir telefon duyurdu ve bu duyuruya ek olarak yapılan bütün çalışmalar organize edildi diyebiliriz. Kısa bir süre önce duyurulan iQOO Z1 ile ilgili özel ve sınırlı sayıdaki bölümü duyuran marka, Z1 Nautical King isimli telefonunu satışa sundu ve isimlendirmeleri de buna göre yapıyor.

Donanım özelliklerine bakarsak oldukça iddialı olacak olan cihaz için, Vivo markalı pek çok seçenek olacak gibi. Özel sürümler her zaman için özel seriler olarak çıkıyor ve özel boyutlar, özel işlemciler ve ram destekleri oluyor. Bu da ilgi çekici tasarımıyla pek çok kişiye çözüm üretecek gibi duruyor.

Şuan için Çin pazarı düşünülerek satışa sunulacak olan ürün, Çin pazarı dışına çıkmayacak gibi görünüyor. Yaptığı açıklamalarda bu cihazı sınırlı sayıda üreteceklerini söyleyen marka, Çinli teknoloji tutkunlarına özel bir tasarım sunulacak diyor. iQOO Z1 modeline 22 Temmuz tarihinde sahip olacak olan pek çok kişi, bu cihazla ilgili akla gelen her şeyi ön plana çıkaracak diyebiliriz.

Vivo Z1 Nauticol King Özel Seri Karşınızda!

Cihaz tam olarak yukarıdaki görselde görüldüğü gibi. Özel sürüm olarak sunuluyor ve farklı bir arka kapak yapısı ile ön plana çıkarılmış oluyor. Bu sürüme dair organize edilen her bir beklentiyi ve yeniliği farklı bir dilde görebilir, inceleyebilirsiniz. Telefonda bir farklılık görülmeyeceğini düşündüğümüzde, bir açıklama yapılmamış olsa dahi Z1 sürümüne teknik özellikleri konusuinda bir çözüm sunulmuş olacak diyebiliriz.

Güçlü bir oyun telefonu mantığı ile üretilen bu ürün için 6,57 inç ekran boyutu var. Sağ üst tarafıdna da özel bir kamera bulunuyor. Bu kamera 16 mp çözünürlük sunuyor. Telefonun arka kısmında ise üçlü bir kamera bulunuyor. 48 MP olarak sunulan bu kamera için 8MP ultra geniş açılı bir makro kamera desteği sunuluyor.

Mühendisler amiral gemisi katili olarak satışa sunacağı bu cihaz için Dimensity 1000+ işlemciyi desteklediğini söyledi. 8 GB ram, 256 GB depolama özelliği sunan bu ürün, Android 10 tabanlı şekilde satışa sunulacak. 44 Watt ekstra hızlı şarj desteği sunacak üründe de 4.500 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Oldukça büyük ve geniş bir çalışma mantığı bu üründe bizleri bekliyor.

Kısa bir süre önce duyurulan bu ürünün fiyatı için ortalama tahmin 310 ile 390 dolar arasında seyrediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap