1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Valorant'a Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde açık beta sürümü yayınlanan Valorant oyunu kısa sürede popüler olmayı başardı. Her geçen gün kendini yenileyen Valorant bir yenilik daha yapıyor. Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor! 

Oyuncularını memnun etmek için her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam eden Valorant, uzun süreli popüler olacak gibi gözüküyor. Ekip tarafından oyuncuların uzun süre oynayabilecekleri kontrol modlarıyla beraber sürekli değişen özgün modlar ekleneceğini de duyurdu.

Valorant’a Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Valorant’a gelen yeni Spike Hücum Modu ve oyunun geleceğiyle alakalı bir paylaşım yapan Valorant yetkili ekibi ölüm maçı modunun da gelebileceğini belirtti.

League Of Legends oyunu geliştiricisi olan Riot Games tarafından geçtiğimiz günlerde yeni FPS oyunu Valorant kapalı beta sürecini sonlandırarak oyunu tüm oyuncuların kullanımına açmıştı. Oyun milyonlarca oyuncu tarafından oynandı.

Çevrimiçi olan pek çok FPS oyununda oyuncuların birbirlerini öldürerek takımca kazanmaya çalışmasına öncülük eden ölüm maçı bulunuyor. Valorant’ı oynamaya başlayan oyuncular bu mod olmadığında büyük eksiklik hissediyor. Bu eksikliği gidermek isteyen oyunculara Valorant’tan yanıt geldi.

Oyuna yeni eklenen Spike’a Hücum oyun moduyla alakalı yazı yayınlayan Valorant ekibi, ilerleyen günlerde ölüm maçı geleceğine dair ipuçlarını verdi. Ekip tarafından ilerleyen günlerde ölüm maçı modunun geleceğine dair ipuçları verildi. Ekip yaptığı açıklamada ölüm maçı moduna dair pek çok istek aldıklarını belirtti. Bununla beraber bu mod için gereken teknolojiyi geliştirmeye başladıklarını da ekledi. Paylaştıkları yazıda bu modun fazlasınca popüler olacağını ve oyuncularını memnun edeceğini bildirdiler.

Önerilen Yazı
LoL Wild Rift İnceleme
Yorum Yap

Yorum Yap