1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Üzücü Haber Geldi! O Oyun PlayStation 4 İçin İptal Edildi

Üzücü Haber Geldi! O Oyun PlayStation 4 İçin İptal Edildi

Üzücü Haber Geldi! O Oyun PlayStation 4 İçin İptal Edildi

11 Haziran tarihinde PlayStation 5 tanıtımı gerçekleştirilmişti. Bu tanıtımda oyuncularla karşılaşan Resident Evil 8 öncelikle PlayStation 4 konsolunda çıkış yapacaktı. Üzücü Haber Geldi! O Oyun PlayStation 4 İçin İptal Edildi 

Üzücü Haber Geldi! O Oyun PlayStation 4 İçin İptal Edildi

Yıllar yılı unutulmayan yapımlardan biri olan Resident Evil 8. serisiyle PlayStation 5 etkinliğinde tanıtılmıştı. Resident Evil’in 7. Serisiyle hayatımıza giren Ethan karakterinin hikayesini devam ettirecek olan oyunda serinin önceki yapımlarından aşina olduğumuz bir karakter de tanıtım fragmanında karşımıza çıkmıştı.

Edindiğimiz son duyumlar PlayStation 4 sahiplerini üzecek. Serinin yeni oyunu olan Resident Evil sadece PlayStation 5 konsolu için çıkış gerçekleştirecek. 2021 yılında çıkış yapacak oyunun PlayStation 4 versiyonunun iptal edilmesinin arkasındaki gerekçe olarak ise yeni oyunun gelişmiş grafikleri gösterilmektedir.

PlayStation 4, versiyonunun iptal edilmesinin arkasında ki gerekçe olarak da yeni oyunun gelişmiş grafikleri gösterilmektedir.  PlayStation 4 oyun içerisinde yer alacak olan aksiyon sahneleri ve gelişmiş grafikleri işlemek konusunda yetersiz kalacağı için böyle bir adım atılmak zorunda kalınmıştır.

Oyunun tanıtımı yapıldıktan sonra bakalım PlayStation 4 konsolunu zorlayacak mi? Resident Evil serisine yeni bir soluk getirmeyi başaracak olan oyun oyunculardan tam not almayı başarabilecek mi? İlerleyen günlerde yeni bilgiler edindiğimiz takdirde sizlerle paylaşacağız. Siz de teknositesi olarak bizi takipte kalarak en güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz. Konuyla alakalı belirtmek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak belirtebilirsiniz.

Önerilen Yazı
GOG Ücretsiz Oyun Kampanyasına Devam Ediyor! – Elinizi Çabuk Tutun
Yorum Yap

Yorum Yap