1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Uygun Fiyat Yüksek Kalite – Elephone E10 Pro Satışa Çıktı

Uygun Fiyat Yüksek Kalite – Elephone E10 Pro Satışa Çıktı

elephone-e10-pro

Geçtiğimiz günlerde büyük telefon firmaları, yeni amiral gemilerini tanıtmaya başladı. Dolar kurunun yüksek olmasıyla beraber neredeyse ulaşılmaz sayılacak yeni cihazlara, alternatif olarak daha uygun fiyatlı modeller de eşlik ediyor. Özellikle Elephone, uygun fiyatlı modeller üzerinde çalışırken yeni bir ürününü ortaya çıkardı. Biz de sizler için Elephone E10 Pro modelini inceledik. Bakalım yeni cihazın özellikleri neler, cihaz özelliklere göre uygun fiyat etiketine sahip mi?

Elephone E10 Pro Özellikleri

Alternatifler dahilinde uygun fiyatıyla karşımıza çıkan yeni modele baktığımız zaman, ilk etapta 6.55 inç boyutunda HD+ bir ekran görüyoruz. Bunun yanı sıra cihazda MediaTek MT6762 işlemci yonga seti kullanılırken, cihazın 4 GB RAM performansı bulunuyor. Ayrıca şarj konusunda da fiyatına göre iddialı bir çıkış yakalayan yeni model 4.000 mAh seviyesinde bir pil gücüne sahip.

Cihazın kamerasına baktığımız zaman, arka kısımda dörtlü bir yerleşim görüyoruz. Ancak kamera özellikleri herhangi bir netlik kazanmadığı için, yalnızca ana kameranın 48 Megapiksel kalitesinde olduğunu biliyoruz. Cihazın ön kısmına konumlandırılmış selfie kamerası da 13 Megapiksel bir seviyeye sahip.

Android 10 işletim sistemiyle karşımıza çıkan cihazın 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Dahili depolama alanı microSD desteğiyle beraber 256 GB’a kadar yükseltilebiliyor.

Elephone E10 Pro’nun Fiyatı

Henüz yeni satışa çıkarılan cihaz, şuan aktif olarak telefon pazarında yerini aldı. Ancak, cihazın Türkiye pazarına girip girmeyeceği de şuan için bilinmiyor. Tasarım olarak zarif bir görünüme sahip olan cihaz 2 farklı renk seçeneğine sahipken, fiyat etiketi de 129 dolar olarak belirlenmiş. Yeni amiral gemilerinin tanıtılmasıyla, akıllı telefonlar neredeyse ulaşılmaz bir hale geldi. Bu nedenle yeni cihaz son derece tercih edilebilecek bir ürün diyebiliriz.

İlerleyen zamanlarda yeni ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında bilgiler netleştikçe, sizinle paylaşacağız. Ayrıca cihaz aynı fiyatıyla ülkemize giriş yaparsa, satış rekorları kırar diye düşünüyoruz.

Önerilen Yazı
Vivo V19 Neo İnceleme – Özellikleri ve Fiyatı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap