1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Uplay İndirimler Hızlı Başladı! Oyunlarda Dev İndirimler

Uplay İndirimler Hızlı Başladı! Oyunlarda Dev İndirimler

ubisoft1

Son zamanlarda birçok oyun firmasının bedava oyun vermesinden sonra, Steam altyapısında da birtakım yaz indirimleri başlamıştı. Tabii ki hiçbir plan, Epic Games kadar kullanıcıları memnun etmese de bir diğer müjde Uplay altyapısından geldi. Özellikle Assassin’s Creed serisinde büyük indirimler başlatan Uplay, kampanyasını 13 Temmuz tarihine kadar sürdürecek. Uplay indirimler kullanıcılara büyük oyun indirimleri sunarken, biz de birkaç indirimli oyununu fiyatını inceledik. Bakalım oyun fiyatları ne durumda?

Uplay İndirimler Oyuncuları Çok Sevindirecek

Uplay Ubisoft indirimleriyle beraber birçok popüler oyun yüzde 85 oranında indirime girdi. Bugüne kadar çeşitli bedava oyunlar veren diğer firmalara nazaran bir diğer hamle de Uplay tarafından geldi. Oyunlarda büyük indirimler yapan firma Far Cry 5 fiyatını da 269 TL’den 40.35 TL’ye düşürdü. Aynı zamanda Assassin’s Creed Odyssey serisini de 269 TL’den 88,77 TL’ye düşüren firma The Crew 2 oyununu da unutmadı. Oyunun Gold Edition paketi de 405 TL’den 101,25 TL’ye kadar düşüş yaşadı.

Far Cry 3 serisi de bu indirimlerle beraber 10,50 TL’ye kadar geriledi. Daha onlarca oyunda indirimler yapan ve oyun severleri mutlu eden firma, kampanyalarına 13 Temmuz tarihine kadar devam edecek.

Sepette Ek İndirim Fırsatı Var

Tüm bu oyunların yanı sıra, diğer indirimli oyunlardan da faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu sepete eklediğinizde UBIFORWARD indirim kodunu kullanarak sepette de %20 oranında indirim alıyorsunuz. Yani indirimli oyunları daha da indirimli alabilmek için kupon kodunu alışveriş esnasında sepetinize girmeniz yeterli olacaktır.

Kampanya 13 Temmuz tarihine kadar sürecek ve yukarıda yazdığımız oyunların yanı sıra kampanyada başka oyunlar da bulunacak. Siz de Uplay altyapısına göz atarak tüm indirimli oyunları görebilir, fırsatı kaçırmadan önce kupon koduyla kat kat indirimli fiyata oyunlarınızı kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap