1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Unity Müjdeyi Verdi! Premium Ders Videoları Artık Ücretsiz

Unity Müjdeyi Verdi! Premium Ders Videoları Artık Ücretsiz

Unity Müjdeyi Verdi! Premium Ders Videoları Artık Ücretsiz

PC, Konsol ve Mobil platformda oyun geliştirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen popüler oyun arama motorlarından biri de Unity dir. Normal şartlarda ücretini vererek izleme şansını elde ettiğiniz 350 saatlik premium ders videoları tamamen ücretsiz hale geldi. Unity Müjdeyi Verdi! Premium Ders Videoları Artık Ücretsiz 

Unity Müjdeyi Verdi! Premium Ders Videoları Artık Ücretsiz

Özellikle oyun geliştirme alanında ilerlemek isteyen, kendini yeterli gören kişiler tarafından tercih edilen Unity de eğitim almak için mutlaka belirli bir miktar para yatırmanız gerekiyordu. Yatırdığınız para karşılığında da premium eğitimlerden yararlanıyordunuz. Premium ders videoları artık ücretsiz. Bu ders videoları sayesinde siz de oyun geliştirebilecek ve oyun dünyasının içerisine atılabileceksiniz.

 

Aslında Koronavirüs salgını sebebiyle geçtiğimiz 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştu. İsteyen herkes 3 ay boyunca ücretsiz eğitim alabildi. Artık bu 3 aylık sürenin sonuna gelindi derken firma, premium eğitim videolarını tamamen ücretsiz hale getirdi.

350 saati aşan premium dersleri ücretsiz hale getiren Unity bir açıklama yaptı:

Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm dünyada milyonlarca insan işini kaybetti. Bizim topluluğumuzda da pek çok insanın bu durumdan etkilendiğini biliyoruz. Yeni iş olanakları için pek çok kişinin en hızlı şekilde yeteneklerini yenilemesi ve geliştirmesi gerekiyor.” dedi.

Unity tarafından ücretsiz hale getirilen derslerin tamamı İngilizce. Ama benim ingilizce bilgim yok nasıl öğreneceğim diye endişelenmeyin. Ders videolarında gösterilen adımları doğru bir şekilde takip ettiğiniz ve uyguladığınız takdirde öğrenebileceksiniz. Programlama, modelleme, ses, doku kaplamaları ve oyun optimizasyonu gibi çeşitli dersleri sizlere sunan Unity’nin videolarını izleyerek siz de harika bir oyun geliştiricisi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Epic Games Store Müjdeyi Verdi! 2 Oyun Daha Ücretsiz Hale Geliyor
Yorum Yap

Yorum Yap