1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Ucuz Powerbank Kampanyası Başladı Acele Edin

Ucuz Powerbank Kampanyası Başladı Acele Edin

powerbank1

Elektrik kesintisinde veya priz bulamadığımızda hiç şüphesiz powerbank imdadımıza koşuyor. Kısa zamanda telefonumuzu birkaç kez dolduran şarj cihazlarının fiyatları da seviyesine göre değişiyor. Genellikle 100 TL fiyat etiketiyle başlayan modeller 200 TL bandına kadar çıkarken bu fiyatlandırmalar genellikle 10.000 mAh seviyesindeki modeller için değişiyor. Ancak bugün başlayan kampanyayla beraber ucuz powerbank almak artık mümkün. Peki nasıl alacağız?

Ucuz Powerbank Kampanyası Başladı

Spigen Essential 10.000 mAh powerbank, Hepsiburada altyapısıyla beraber kampanyalı fiyattan satılıyor. Normal fiyatı 119.90 TL olan ürünün şimdiki fiyatı 67,90 TL seviyelerinde. Uzun zamandır powerbank arayışı içerisinde olan kullanıcılar genellikle fiyatlardan dolayı bir cihaz almaktan çekiniyordu. Özellikle de bilindik firmaların fiyatı yüksek tutmasıyla beraber satın alınamayan ürünler için Spigen yepyeni bir kampanya başlattı diyebiliriz.

Şu sıralar firma çapında elektronik alanında birçok yeni indirimle karşılaşıyoruz. Son olarak Spigen 10.000 mAh powerbank ürününde nerdeyse yarı yarıya indirim sağlayan Hepsiburada, kısa zamanda da epey sipariş aldı. Bu nedenle stoklar tükenmeden acele etmeniz gerekiyor.

Spigen Essential 10.000 mAh Powerbank Alınır Mı?

Yalnızca Powebank ürünlerinde değil birçok ürününde kalitesini konuşturan Spigen, gerçekten işini başarıyla yapıyor diyebiliriz. 10.000 mAh seviyelerinde bir powerbank üretimi yapan firmanın tüm ürünleri de rahatlıkla alınabilir. Özellikle yeni ürünün büyük indirime girmesiyle beraber hem işinizi görebilir, hem de firmanın kalitesini bir nebze de olsa test edebilirsiniz.

Söylediğimiz gibi indirime giren ürün şuan onlarca sipariş almaya devam ediyor. Eğer siz de geç kalmak istemiyorsanız Hepsiburada sitesine girerek ürünü ismiyle aratın ve kısa süre içerisinde siparişinizi verin. Firmadan hesap açarak vereceğiniz siparişler de sizin için çok daha güvenli olacaktır. Ayrıca herhangi bir indirim kuponuna da sahipseniz kullanarak ürünü çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap