1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Ucuz Fiyatlı Xiaomi Ninebot C30 Elektrikli Bisiklet Tanıtıldı

Ucuz Fiyatlı Xiaomi Ninebot C30 Elektrikli Bisiklet Tanıtıldı

xiaomic30

Son zamanlarda akıllı telefon piyasasında ön plana çıkan ve giyilebilir teknoloji alanında da bir hayli başarılı projeler ortaya koyan Xiaomi, bu defa yepyeni bir elektrikli bisiklet modeliyle karşımıza çıkıyor. Daha önceden bu pazarda bulunan ve ürünüyle son derece başarılı yorumlar alan ve güzel satış yakalayan firmanın yeni modeli Ninebot C30 elektrikli bisiklet bugün tanıtıldı. Biz de fiyat ve görünüm açısından yorumlarımızı sizlerle paylaştık.

Xiaomi Ninebot C30 Elektrikli Bisiklet Tasarımı

Tasarım açısından baktığımızda fazla yer kaplamayacağını düşündüğümüz model, kullanıma uygun minimalize bir tasarıma sahip. Aynı zamanda diğer modellerinden farklı bir şekilde görünen model küçük araçlar kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından da çok tutulacak gibi görünüyor. Ayrıca modelin fiyatının uygun olmasıyla da çokça tercih edileceğini düşünüyoruz.

Teknik özellikleri tam anlamıyla belli olmayan modelin, ilerleyen günlerde satışına başlanacak. Fiyatı belli olan modelin teknik özellikleri belli olmadığı için de, diğer modellerle aynı seviyeye sahip olacağını düşünüyoruz.

Elektrikli Bisikletin Fiyatı Uygun Olacak

İlk aşamada özel bir fiyatla satışı yapılacak modelin, indirimli fiyatı 428 dolar olarak belirlenmiş. Bu tutarın Türk parasıyla karşılığı da 3000 TL civarına tekabül edecek. Tabii ki ortaya çıkan bu fiyat, vergiler hariç cihazın kendi fiyatıdır.

İndirimli fiyat kısa bir süreliğine oluşturulduğu için, yeni modelin asıl fiyatı da 514 dolar olacak. Yani indirimli kampanyayı kaçıran kullanıcılar, vergiler hariç yeni araca 3.500 TL civarına sahip olabilecek. Bu aşamada günümüzde üretilen elektrikli bisiklet modellerine baktığımızda gerçekten de çok uçuk fiyatlarla karşılaşıyoruz. Şehir içi kullanım için gayet makul olan elektrikli bisikletler, Xiaomi firmasından da tercih edilebilir.

İlerleyen günlerde yeni modelin teknik özellikleri ortaya çıkınca, sizlere daha detaylı bilgiler vereceğiz. Bakalım yeni aracın özellikleri tatmin edici olacak mı?

Önerilen Yazı
Akıllı Hoparlör Tasarımı İle Google Yine Risk Alıyor!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap