1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Ücretsiz Oyun Kampanyası – 31 TL’lik Oyun Bedava Oldu

Ücretsiz Oyun Kampanyası – 31 TL’lik Oyun Bedava Oldu

indiegala

Uzun zamandan beri oyuncuların sürekli karşılaştığı ücretsiz oyun serisine, yeni bir oyun daha eklendi. Epic Games ve Steam gibi dev platformların gerek hafta indirimleriyle, gerek ücretsiz oyunlarıyla yüzleri güldüren kampanyalarına, yeni bir kampanya daha eklendi. Steam platformu içerisinde 31 TL satış etiketine sahip olan oyun, farklı bir firma tarafından bedava yapıldı. Peki ücretsiz oyun kampanyası hangi oyunu kapsıyor?

Ücretsiz Oyun Kampanyası – Adam Wolfe Ücretsiz Oldu

Geçtiğimiz haftalardan da adını sıkça duyduğumuz Adam Wolfe oyunu da artık ücretsiz. Steam altyapısında 31 TL satış fiyatına sahip olan oyun, Indiegala altyapısında tamamen ücretsiz oldu. Yani uzun zamandır Epic Games ve Steam gibi platformların yaptığı kampanyalara bu defa Indiegala da ortak oldu. Peki yeni oyunun konusu nedir, nasıl alınabilir ve sistem gereksinimleri nedir?

Adam Wolfe Oyun Konusu

Ücretsiz olan yeni oyun, gerçekten de epey sürükleyici diyebiliriz. Yalnızca fare imleçleriyle ilerleyebileceğimiz oyunda sürekli karşımıza çıkan seçeneklerden seçim yaparak ilerliyoruz. Adam Wolfe  adında bir dedektifin kayıp kız kardeşini ararken, son derece terleten seçimler yapmak zorunda kalacağız. Dört farklı bölümü bulunan oyunda seçeneklere yönelerek ve bulmacaları çözerek dedektifin kız kardeşine adım adım yaklaşmaya çalışacağız.

Ücretsiz Oyun Kampanyası – Adam Wolfe Sistem Gereksinimleri

Ücretsiz olan oyunun çok fazla sistem gereksinimi istememesi dolayısıyla, alt alta liste haline getirmedik. Çünkü sürükleyici oyunu giriş seviyesi bir bilgisayarla bile oynayabiliyorsunuz. Ayrıca 2 GB RAM 2.0 GHz hızında çalışan bir işlemciye sahipseniz, oyunu oynamanız için hiçbir engel bulunmuyor. Hem sürükleyici, hem de çok ağır özellikler barındırmaya oyun, kısa süreliğine ücretsiz olduğu için çok fazla indirme almış durumda.

Adam Wolfe Nasıl İndirilir?

Henüz yeni ücretsiz olan oyunu indirmek için öncelikle Indiegala sitesine giderek, oyunun ücretsiz olduğuna dair belirlenen kampanyayı bulmalısınız. Kampanyayı bulduktan sonra hesabınıza giriş yapın, üyeliğiniz yoksa yeni bir üyelik açın.

Sonrasında kampanya sayfasına yeniden erişim sağlayın ve ‘’Add to your library’’ butonuna tıklayarak birkaç saniye bekleyin. Bekledikten sonra karşınıza gelen ‘’Already owned. Go to library’’ seçeneğini gördükten sonra, yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yeni açılan sayfada ‘’Showcase library’’ menüsünü bulun, karşınızda oyunu göreceksiniz. Oyunun sağ tarafında bulunan indirme butonuna tıklayarak, oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz.

Oyun kısa süreliğine ücretsiz olduğu için elinizi çabuk tutun ve oyunu indirin. Şu an oynamasanız bile ilerde mutlaka işinize yarayacak, ücretsiz oyunu deneyimlemek isteyeceksiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Steamin bu yönünü sevmiyorum ücretsiz yaptığı oyunları bir günlük yapıyor yap 1 hafta alacak kişiler alsın almayacaklar zaten almaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir