1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. Ücretsiz Microsoft Office Nasıl İndirilir?

Ücretsiz Microsoft Office Nasıl İndirilir?

2020-07-21_15-38-01

Ücretsiz Microsoft Office uygulaması pek çok kişi için merakla beklenen bir uygulamadır. Çünkü bu uygulama ofis işlerimizden tutun da normal yazı işlerimize varıncaya kadar geniş bir yapıda karşımıza çıkıyor. Oldukça fazla ücretlerle satışa sunulan ve normal zamanlarda da karşımıza çıkan bu uygulama için alternatif ücretsiz indirme seçenekleri de karşımıza çıkıyor. Yıllardır hepimiz için çok pahalı ücretlerle satışa sunulan bu uygulama için yeni bir çalışma sunuluyor.

Tek seferlik alımlarda neredeyse 900 TL dengesinde bir fiyat ödemeniz gereken bu uygulama için farklı seçimleri sizlere sunmak istiyoruz. Malumunuz tek seferde bin TL bandında ödeme isteyen bu uygulama için ücretsiz seçenekler hepimiz için önemli olacaktır. Peki ama nasıl? Hemen bakalım!

Ücretsiz Microsoft Office uygulaması ücretsiz nasıl indirilir?

Ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanmak için alternatif indirme seçenekleri kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan adımları incelemenizi öneriyoruz. Aşağıdaki yöntemlere bakabilirsiniz. 4 yöntem ile bu uygulamayı indirebilirsiniz:

  • ilk adım: Microsoft Office resmi sitesine gidin ve 1 yıllık ücretsiz deneme sürümünü indirin.
  • Ardından internet üzerinden Office uygulamasını kullanma konusunda seçeneklere ulaşmış olun.
  • Öğrenci ya da öğretmen iseniz bu konuda ücretsiz indirme seçeneklerini kullanın

Şayet ücretsiz indirmek istiyor iseniz Microsoft resmi sitesinden office deneme sürümünü indirin ve Ücretsiz Microsoft Office kullanımı için hazır olun. Bunu yapınca zaten mail adresi isteyecek sistem ve hemen etkinleştirmiş olacaksınız. Bilgileri girmek için sitedeki yönlendirmeler size yol gösterecektir.

Bir aylık deneme sürümünü ya da yıllık deneme sürümünü kullanmak istiyorsanız Microsoft sizden ödeme bilgisi istiyor. Bu bilgiyle birlikte hemen işleme başlıyorsunuz. Tabi bu bilgiler sizi ürkütmesin. Çünkü ödeme yapmıyorsunuz.

İnternet üzerinden ücretsiz Office indirin!

Bu yöntem de yine resmi site üzerinden oluyor. Oturum açıyorsunuz ve bu sayede kolaylıkla panelinize erişiyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra paneldeki uygulamaları görüyorsunuz çevrimiçi olarak. Ardından burada uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz ama online olarak.

Office Live sınırsız olarak kullanılabiliyor. Hiç bir ücret ödemeden tabii. Bunun için ise hep internet gerekiyor ve hep pc den girmeniz lazım.

Öğrenci iseniz yine ücretsiz indirme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Microsoft Office 365 sayfasına ulaşmak için birkaç tıklama yeterli olacaktır. Okulunuzun verdiği e posta adresini girerek ücretsiz kullanım için sistemi aktif edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap