1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! (269 TL Değerinde)

Ubisoft Ücretsiz Oyun Dağıtıyor! (269 TL Değerinde)

2020-07-07_11-44-14

Ubisoft ücretsiz oyun dağıtıyor. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan etkinlikte önemli bir açıklama yapan Ubisoft, bu konuda etkinliğe katılan kullanıcılarına 269 TL değerinde bir oyun verecek. Ubisoft Forward etkinliği ile ön plana çıkan bu çalışma tamamen keyifli görünüyor. Watch Dogs 2 olarak ön plana çıkan bu oyun herkesi mutlu edecek gibi. Bu konuya dair aktif bir çalışma geliştiren marka şirket bazlı yaklaşımını da ön plana çıkarıyor ve daha etkili, daha yenilikçi ve hızlı bir çözüm üzerinde duruyor. Oyunseverler için önemli bir gündem oluşturan Ubisoft, kısa bir süre önce yeni oyunla ilgili duyuru yapmıştı.

Özellikle Assasin’s Creed Valhalla ismi ile oyunseverlerin karşısına çıkan firma, kendine has tarzı ile herkesi mutlu etmeyi düşünüyor. Tabi pazar günü yapılacak olan etkinlikte ne gibi oyunlar tanıtılacak ve ne gibi sürprizler olacak onu da bilmiyoruz. Bir çeşit lansman tadında online olarak yapılacak olan bu etkinlik için Ubisoft Forward ismi ile etkinliği görebilirsiniz.

Ubisoft ücretsiz oyun için hemen detaylara göz atın!

Online olarak yapılacak olan etkinlikler kapsamında özel olarak yeni çalışmalar sunuluyor ve bu sayede etkinlikle ilgili birkaç kat daha ilgi artıyor. Bu durum güzel bir reklam taktiği gibi görünse de herkes için önemli bir ilerleme olacak gibi duruyor. Watch Dogs 2 oyununu ücretsiz dağıtan firma, etkinliğe katılan herkes için önemli bir ilerleme sağlayacak gibi.

Bloglar üzerinde yer alan bilgiye göre oyuncular için bu kampanyalar birkaç işlem gerektiriyor. Ufak tefek işlemlerle yapılacak olan kampanya giriş işlemleri için öncelikle Uplay hesabına giriş yapmanız lazım. Sonrasında da Ubisoft tarafından sunulan bu oyun platformuna giriş yapınca size sorulan birkaç soruyu yanıltıyorsunuz ve ardından 269 TL bandındaki ürünü hemen ücretsiz olarak eklemiş olacaksınız. Ubisoft ücretsiz oyun seçenekleri için detaylar bu kadar basit.

Oyuncuları gayet mutlu ederek yeni oyunlara yönlendiren bu şirket, blog üzerinde yazan çalışmalara göre hemen yeni oyunlara dahil olabilecek ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşmış olacak. Hesabınıza ekledikten sonra hemen oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz ve bunun için hiç ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmayacak. Zaman kaybetmeyin ve çözümleri ve beklentileri bu süreçler dahilinde incelemeye başlayın. Ayrıntılar, fırsatlar ve estetik seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap