1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Ubisoft Tarafından Rainbow Six: Siege Ücretsiz Hale Getiriliyor

Ubisoft Tarafından Rainbow Six: Siege Ücretsiz Hale Getiriliyor

Ubisoft Tarafından Rainbow Six: Siege Ücretsiz Hale Getiriliyor

Zaman zaman oyun dünyası popüler haberler ile gündemimize gelmektedir. Genellikle Epic Store, Steam tarafından ücretsiz hale getirilen oyunlar kervanına bir yeni platform daha eklendi. Ubisoft Tarafından Rainbow Six: Siege Ücretsiz Hale Getiriliyor 

Rainbow Six: Siege Ücretsiz Hale Getiriliyor!

Ubisoft’un şüphesiz en sevilen oyunlarından biri de Rainbow Six: Siege’dir. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu ana dek tam 5 yıl geçse dahi oyun unutulmak bir yana popülerliğini her daim daha da artırarak yoluna devam etti diyebiliriz. Sürekli olarak kendini yenileyen içeriği, eklenen yeni haritaları, farklı farklı operatörleri ve etkinlikleriyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran oyun ücretsiz oluyor. Tüm bunların yanı sıra bir de karakterlerin farklı özellikleri işin içerisine eklenince oyunun başarısı kat be kat artıyor.

Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre:

 

Rainbow Six: Siege oyunu 11 Haziran 2020 tarihinden başlayarak 15 Haziran 2020 tarihine kadar ücretsiz olacak. Bu süre içerisinde oyunu istediğiniz kadar ücretsiz oynama şansına sahipsiniz. Şunu söylememiz gerekiyor ki oyun ömür boyu sizde kalmayacak. Oyun 15 Haziran tarihinden sonra yeniden ücretli hale getirilecek. Ayrıca ücretsiz oynanabilecek tarihler arasında oyunu aldığınız takdirde %70 indirimle alabilirsiniz. Ubisoft fiyatı 89.00 TL olan oyunu yalnızca 35.60 TL’ye alabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu

Ubisoft tarafından zaman zaman ücretsiz oyun haberleri açıklanıyor. Yeni bilgiler edindiğimiz takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konuyla alakalı belirtmek istedikleriniz varsa yorum kısmından bizlere ulaşarak belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap