1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu

Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu

Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu
4

Son zamanlarda oldukça popüler olan ücretsiz oyunlar listesine bu kez bir yenisi daha eklendi. Genelde Epic Store tarafından ücretsiz hale getirilen oyunlar arasına Ubisoft tarafından bir oyun eklendi. Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu 

Ubisoft tarafından oyunu, oynama süresinden önce indirme imkanı bulunmaktadır. Böylece oyuncular oynama süresinde oyunu indirmeyi beklemekle uğraşmayacaktır. Geliştirici firma tarafından daha önce oyunları kısa bir süre ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyordu.

Ubisoft Tarafından Far Cry 5 Ücretsiz Oldu

Uzun zamandır Far Cry serisinin en son oyunu olan Far Cry 5 oyunu oyuncularıyla ücretsiz buluşmaya hazırlanıyor. Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, oyun belirli bir süre boyunca ücretsiz olacak. Oyun 49 saat boyunca ücretsiz hale gelecek. Oyunun toplam hikayesi 20 saat süreye sahip.

Ubisoft’un resmi sayfasına girerek Far Cry 5 oyununa ücretsiz olarak 29 Mayıs 16.00 ile 31 Mayıs 21.00 arasında oyunculara sunulacak. Oyunu şimdiden bilgisayarınıza indirebilir ve etkin saatler içerisinde oyunu oynayabilirsiniz. Oyunun hikayesine bakacak olursak eğer ABD’nin Montana eyaletinde Umut Kasabası’nda olayların gelişim gösterdiğini görüyoruz. Cennetin Kapısı adı verilen tarikatın yoğun baskısı altında olan halk kurtarılmak amaçlanmakta. Bu tarikat radikal bir topluluk olduğu için işler kolay olmayacaktır.

Önerilen Yazı
Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

Oyunu ücretsiz oynama süresi boyunca eğer oyunu oynadıktan sonra satın almayı isterseniz eğer kaldığınız yerden devam etme şansınız bulunmakta. Oyunun Ubisoft üzerindeki resmi fiyatı 269 TL olurken %75 indirimle 67,25 TL ile satışa sunulmaktadır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap