1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Instagram’a Mı Özendiler?

Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Instagram’a Mı Özendiler?

Twitter'a Yeni Özellik Geliyor! Instagram'a Mı Özendiler

Son zamanların en çok sevilen sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram her daim yaptığı yeniliklerle gündeme gelmektedir. Büyük, küçük, genç, yaşlı herkes tarafından kullanılan Instagram’a gelen güncellemeler oldukça popüler. Twitter uygulaması günümüzde üst düzey herkes tarafından kullanılmaktadır. Instagram’ın yaş ortalaması kaçtır diye soracak olursak şüphesiz 20 yaş üzeri çıkacaktır. Twitter’a Yeni Özellik Geliyor! Instagram’a Mı Özendiler? 

Twitter’a Yeni Özellik Geliyor!

Gerek Instagram, gerek Facebook, gerek ise WhatsApp gibi pek çok platform da kullanılan hikaye özelliği Twitter için de geliyor! İlk olarak Hindistan da ortaya çıkan Fleets özelliği, Instagram da ki hikayeler özelliğine çok benziyor. Peki Twitter Fleets Özelliği Ne Zaman Gelecek? 

Instagram Hikayeler özelliğine çok benzeyen Twitter Fleets şuanda test aşamasında. Yayımlanan paylaşımlara bakıldığında ana sayfaya eklenen yuvarlak tasarımlı hikayeler 24 saat içerisinde siliniyor. Ayrıca Instagram gibi hikaye paylaşan herkesi yan yana sıralayacaktır.

Hala test aşamasında olan bu özellikle ilgili paylaşımlar yapılmaya başlandı. Popüler hikayeler özelliğini bünyesinde barındıracak olan Twitter Fleets sayesinde siz de Instagram da ki, WhatsApp da ki ya da Facebook da ki gibi hikaye paylaşımı yapabileceksiniz. 24 saat içerisinde kaybolacak olan bu hikayeler, oldukça popüler. Bahsettiğimiz Fleets özelliği o kadar popüler oldu ki, Twitter üzerinde #fleets etiketiyle paylaşımlar yapılmaya başlandı.

Twitter Fleets özelliği ile ilgili işte bazı esprili paylaşımlar…

Önerilen Yazı
Twitter Mavi Tik Alma İşlemleri – Mavi Tik Nasıl Alınır?
Yorum Yap

Yorum Yap