1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Twitter Düzenleme Butonu Geliyor! Ancak Tek Şartla

Twitter Düzenleme Butonu Geliyor! Ancak Tek Şartla

twitter

Uzun zamandan beri sosyal medyalarda gelen güncellemelerle beraber, kullanıcılar birçok yeni özellikle karşılaştı. Tabii ki olumlu olan bu özelliklerin arasına bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor. Twitter düzenleme butonu özelliğiyle gündeme gelmeye çalışsa da, bu özelliği kullanabilmemiz için bir şart bulunuyor. Yani paylaştığımız Tweet’i düzenlemek için önümüzde zorlu bir şart bulunacak. Peki nedir o ş art?

Twitter Düzenleme Butonu Şartı Zorlayacak

Bildiğiniz gibi Facebook ve Instagram gibi alanlarda paylaştığımız resimlerin ve durumların sonrasında düzenlemesini yapabiliyor, yeniden yayına alabiliyorduk. Ancak şu an Twitter üzerinde böyle bir özelliğin bulunmaması da, bizlere attığımız paylaşımları düzenleme imkanı vermiyordu. Son verilen bilgilere göre artık Twitter üzerinden de düzenleme yapmamız mümkün olacak. Ancak bunu yapabilmemiz için de önümüzde önemli bir şart bulunacak.

Yeni Özellik Yeni Şarta Bağlı

Tweet düzenleme özelliği, firmanın belirlediği bir şarta göre karşımıza çıkacak diyebiliriz. Bildiğiniz üzere tüm dünyayı çevreleyen korona virüs salgını nedeniyle, maske takmak da insanlara sıkıcı gelmeye başladı. Ancak bu hastalıkla en iyi mücadele yolunun maske olduğunu dile getiren uzmanlar, yine de önleme fazlasıyla kulak asılmadığını söylüyor. Twitter de, kullanıcıların yıllardan beri dört gözle beklediği bu özelliği ancak ve ancak maske şartıyla açacak.

Firmanın yaptığı paylaşıma göre dünyadaki herkes maske kullanmaya başlarsa, ancak o zaman vaat edilen özellik Twitter altyapısına gelebilir. Tabii ki bu durumun pek mümkün olmayacağını bildiğimiz gibi, yeni özellik için de epey bekleyecek gibiyiz. Bakalım ilerleyen günlerde Twitter tarafından yeni bir haber veya güncelleme gelecek mi, yoksa bunlar yalnızca maske takılması için bir teşvik miydi? Yeniden herhangi bir bilgi veya güncelleme duyarsak sizlere bilgi aktarıyor olacağız. Ancak şu an için biz de beklemedeyiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap