1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Twitch Yayıncısı Canlı Yayında Hileyi Kapatmayı Unutunca Banlandı!

Twitch Yayıncısı Canlı Yayında Hileyi Kapatmayı Unutunca Banlandı!

2020-07-13_17-17-49

Twitch yayıncısı canlı yayında hileyi kapatmayı unutunca siteden sınırsız olarak banlandı ve kalıcı bir şekilde uzaklaştırıldı. TwistedBear isimli bir Twicth yayıncısı, son yayınlarında özellikle Call Of Duty: Modern Warfare ile çözüm odaklı ilerliyordu. Oyun oynarken kullanılan hileyi kapatmayı unutan yayıncı da haliyle Twitch tarafından banlandı ve kalıcı bir şekilde uzaklaştırıldı.

Twitch yayıncısının hile kullandığı anlara ait detaylı bir video dolaşınca site sahibi kanala acımadı ve hemen banladı. Pek çok rekabetçi oyun için kullanılan hile yazılımı, özellikle kolsuz lakaplı oyuncuların bir şekilde iyi oynadığını düşündüğü oyunları başkasının da iyi oynadığını düşünmesi içindir. Aslında bir şekilde toplumda var olmak istiyorlar diyebiliriz. Kolsuz lakaplı oyuncuların kendine bir yer edinmesi adına bu oyunlar gündeme gelir ve hileler oldukça önemli şekilde gündem olur.

Tabi bir canlı yayın gerçekleştiriyorsanız ve kitleniz de var ise, kullandığınız hile yazılımının bir şekilde ekrandan gözükmediğini anlamanız gerek. Hatta bu konuda kesin olun ve garantici olun dememiz gerekir.

Twitch yayıncısı canlı yayında hemen banlandı!

Canlı yayında bunu yapmak gerçekten büyük cesaret ister. TwistedBear isimli oyuncunun Call Of Duty: Modern Warfare isimli oyunu oynadığı sırada hileleri açık unutunca, programlar yayın esnasında görülmeye başladı. Haliyle de kanal kalıcı olarak Twitch alemine veda etmiş oldu. Aşağıdaki videoda oyuncunun hile kullandığı net olarak belli oluyor. Ona göz atarak hemen bilgi alabilirsiniz.

Bu konu aslında bakılacak olarsa bu oyunda (Call Of Duty: Modern Warfare) çok fazla hile kullanıldığı bir gerçek. Yani uzun süredir insanlar herkesin hileli oynadığını konuşuyor ve bu da artık oyunda zevk vermemeye başlıyor. Oyun da zaten hilelere karşı oldukça pasif bir tutum sergiliyor ve bir şekilde bunda başarılı oluyor. Oyun dünyasına dair yaşanan bu hile konuları gündemde duruyor sürekli ama şirketler bu konuda biraz daha pasifler. Hile kullanımını durdurabilmek için oyuna ne gibi artılar katılıyor ya da nasıl ilerleme yaşanıyor bunu birlikte görelim isterseniz. Bu konuya dair güncel olarak organize ettiğimiz ve site bazlı olarak büyüttüğümüz bütün seçenekleri güncel olarak kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Pasif tutumlar konusunda oldukça ağır ilerleyen bu oyunlar bakalım daha nasıl karşımıza çıkacak?

Yorum Yap

Yorum Yap