1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Tweet Zamanlama Özelliği Geliyor!

Tweet Zamanlama Özelliği Geliyor!

Tweet Zamanlama Özelliği Geliyor!

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter’a yeni özellik geliyor. Gelen bu özellik sayesinde pek çok kullanıcı sevineceği kesindir. Tweet Zamanlama Özelliği Geliyor! 

Tweet Zamanlama Özelliği Geliyor!

Twitter’in en çok tercih edilen işlevlerinden biri olan Tweet Zamanlama işlevi pek çok kişi tarafından bekleniyordu. Bazı kullanıcıların kullanımına açıldığı iddia edilen bu özellik kısa süre sonra pek çok kişi tarafından kullanılacak gibi gözüküyor. Tweetdeck gibi üçüncü parti istemcilerde bir süredir bulunan işlev, pek çok Twitter kullanıcısının işine yarayacak. Tweet zamanlamanın nasıl çalıştığına dair ekran görüntülerini sizler için aşağıda paylaştık. Siz, paylaşacağınız bir tweet’in belirli bir gün ve belirli saatte otomatik olarak yayınlanmasını sağlayacak bu özellik, çok iş görecek gibi duruyor.

Twitter

Twitter ayrıca zamanladığınız tweetleri yönetebilmeniz için, bu tweetlerin bulunduğu bir bölümü de kullanıcılarına sunmaktadır. Kullanıcılarının her daim güncel kalmasını isteyen ve onları memnun etmek adına sürekli çalışmalarına devam eden uygulama sayesinde siz de boş vakitlerinizi yeni bilgiler öğrenerek geçirebilirsiniz.

Önerilen Yazı
WhatsApp Zoom’a Rakip Oluyor!

Twitter geçen yıl içerisinde planlama işlevini tweet oluşturma penceresine dahil ederek yeni bir deney başlatmıştı. Fakat firma bunun yerine işleve yönelik yeni bir düğme eklemeyi tercih etmiş gibi görünmekte. Sadece belirli kullanıcılara açılan bu yeni işlevin sadece deney mi yoksa kalıcı birşey mi olacağı konusunda net bir açıklama yapılmamıştır. Net açıklamalar yapıldıkça sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Sizde bizi takipte kalarak yeni bilgiler edinebilirsiniz. TeknoSitesi olarak sizlere hizmet vermek için kendimizi sürekli yenilemeye özen gösteriyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap