1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. TV De Bugün Neler Var ? TV Programları ve 17 Haziran 2020 (Çarşamba) TV Rehberi

TV De Bugün Neler Var ? TV Programları ve 17 Haziran 2020 (Çarşamba) TV Rehberi

TV De Bugün Neler Var

İzlemeye doyamayacağınız, boş vaktinizi değerlendireceğiniz, kendinizi daha mutlu ya da daha üzüntülü hissedeceğiniz günlük programlar sizin de mi ilginizi çekiyor?  TV De Bugün Neler Var ? diye soran kişiler için işte TV Programları ve 17 Haziran 2020 (Çarşamba) TV Rehberi

TV De Bugün Neler Var ?

Hem gülmek, hem de ağlamak için yanımıza dost isteyebiliriz. Elbette hepimiz istediğimiz dosta sahip olmayabiliriz. Bazen yalnızlığımıza çare olan TV programları bizlere dost da olabilmektedir. İzlerken güleceğiniz diziler, ağlayacağınız filmler, dedikoduya hiç mi hiç doyamayacağınız yarışmalar hepsi bugün sizlerle olacak.

Haftayı yarıladınız. Eve işten gelip ayağınızı uzattınız ve ne izlesem diye düşünüyorsunuz. Daha fazla düşünmeye son. TeknoSitesi olarak sizlere hangi kanalda hangi program var konusunda bilgi vereceğiz. İşte, Çarşamba TV Yayın Akışı …

17 Haziran 2020 (Çarşamba) TV Rehberi Dizi

1- Benim Adım Melek (TRT 1)

Melek adında güzeller güzeli bir kadın yaşadığı olaylardan ötürü üç çocuğuyla babasının evine dönüşünü konu edinen Benim Adım Melek dizisi duygusal bir dizidir. Dizide yer alan Melek, Defne’nin başına buyruk davranışlarıyla mücadele etmek zorunda kalıyor. Tüm bu mücadeleleri konu edinen dizi saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında olacak.

2- Kuruluş Osman (ATV)

Kuruluş Osman bu akşam 26. bölümüyle karşımıza çıkacak. 25. bölümde Kayı Alpleri’nin Alişar konağını alışı konu edinmekteydi. Ayrıca Hazal Hatun’un obaya dönüşünden sonra yaşanan olayları konu edinen Kuruluş Osman 26. Bölümü 17 Haziran 2020 (Çarşamba) akşamı saat 20.00 da ATV ekranlarında olacak.

Önerilen Yazı
Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?

17 Haziran 2020(Çarşamba) TV Rehberi Film

1- Kocan Kadar Konuş (Kanal D)

Otuz yaşına kadar gelmiş ve şimdiye değin karşı cins ile sağlıklı bir ilişki kuramamış olan Efsun’un yıllar sonra lise aşkıyla karşılaşması sonucu aile üyelerinin verdiği gazla onu evlenmeye ikna etme çabasını konu edinmektedir. Kocan Kadar Konuş filminin baş rolünde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım rol almaktadır. Tüm bu yaşananları izlemek için 17 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 20.00 da Kanal D ekranlarında olunuz.

Şimdiden iyi seyirler.

Yorum Yap

Yorum Yap