1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. TurkNet Bağlantı Sorunu Yaşıyor

TurkNet Bağlantı Sorunu Yaşıyor

turknet

Geçtiğimiz saatlerden beri evlerinde sabit bir internet bağlantısı olarak TurkNet kullananlar, bağlantı sorunları nedeniyle isyan etmiş durumda. TurkNet altyapısında yaşanan bağlantı sorunu saatlerdir giderilmediği için, çeşitli sosyal medya ağlarında da gündem oldu. Ayrıca firma tarafından bir açıklama gelmediği için de kullanıcılar bir hayli sinirli diyebiliriz. Peki TurkNet bağlantı sorunu neden yaşanıyor, firma şu an ne durumda?

TurkNet Bağlantı Sorunu İle Karşı Karşıya

Uygun fiyatıyla yüksek hızlı internet sunabilen TurkNet, son saatlerde kullanıcılardan bir hayli tepki almaya başladı. İnternet açısından hiçbir şekilde bağlantı sağlayamayan kullanıcılar, Twitter altyapısından firmayı sıkıştırmayı ve çeşitli komik paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Kullanıcıların sorunlarına baktığımız zaman da hiçbir şekilde internet bağlantısının olmadığını görüyoruz.

Kendi internetine bağlanarak TurkNet internet sitesine girmeye çalışan kullanıcılar, ne yazık ki bunu da başaramadı. Çünkü problem yalnızca internet kesintisi değil, firmanın sitesine bile ulaşılamaması. Twitter platformunda konuyla alakalı gündem oluşturulurken, birçok kullanıcı firmanın hesabını da etiketleyerek sorunun kaynağını sormaya başladı.

Firmadan Herhangi Bir Yanıt Gelmedi

Bağlantı probleminin yaşanmasıyla beraber firmanın internet sitesine de ulaşılmaması kullanıcıları gerçekten çileden çıkardı diyebiliriz. Firmanın hesabını etiketleyerek paylaşımlar yapan kullanıcılar karşılarında hiçbir muhatap göremedi. Ayrıca paylaşımlar anlık olarak devam ederken, firmanın müşteri hizmetlerine de ulaşmak bir hayli zorlaştı.

Son saatlerde bağlantı problemlerinin yaşanmasıyla beraber Twitter altyapısında da kullanıcılar tarafından komik caps’ler oluşturuldu. Ayrıca kesintinin neden kaynaklandığı henüz belli değilken, sorunun ne zaman çözüleceği de bilinmezler arasında yer alıyor. İlerleyen saatlerde bağlantı gelebilir veya firma tarafından bir açıklama gelebilir. Konu hakkında herhangi bir gelişme olursa sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız. Peki sizin de şu an internet kesintiniz var mı? Yorumlarınızı yazının altına bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap