1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Türkiye Süper Lig Ücretsiz Olacak Mı?

Türkiye Süper Lig Ücretsiz Olacak Mı?

super lig

Koronavirüs ile ilgili ülkemizde normalleşmeye gidiliyor. Hepimizin bildiği gibi dört gözle beklediğimiz Türkiye Süper Lig‘i 12 Haziran‘da başlıyor. Fakat Süper Lig‘de koronavirüs tedbirleri kapsamında maçlar seyircisiz olarak oynanacak. Maçları izlemek için Digiturk’e mahkum olmak istemeyenlerin aklında ise Türkiye Süper Lig Ücretsiz Olacak Mı? sorusu var? Detaylar yazımızda..

Aylardır Beklenen Lig Başlıyor!

Mart ayında, Galatasaray – Beşiktaş derbisinden sonra Süper Lig ikinci bir açıklamaya kadar tatil edilmişti. Beklenen açıklama geldi, tatil bitti. Süper Lig 12 Haziran’da seyircisiz olarak başlıyor. Liglerin tamamen seyircili olacağı tarih ise en erken Temmuz ayı ortası gibi gözüküyor. Liglerin seyircisiz oynanması da, ligleri legal olarak izlemeyi düşünüyorsak, yayıncı kuruluştan yani Digiturk’ten izlemek zorunda olduğumuz anlamına geliyor. Peki maça gitme imkanı olmayanlar için yayıncı kuruluştan bir hamle gelecek mi?

Önerilen Yazı
İnternet Üzerinden Sanal Bahis Nasıl Oynanır?

Türkiye Süper Lig Ücretsiz Olacak Mı?

Yayıncı kuruluşun Türkiye’de Süper Lig’i ücretsiz yapması gibi bir durum henüz söz konusu değil. TFF, konuyla ilgili olumlu açıklamalarda bulunsa da yayıncı kuruluşun planlaması içinde ligin tamamını ya da birkaç maçı ücretsiz yayınlamak gibi durum söz konusu değil. Şirket, halihazırda Digiturk abonelerine bile böyle bir şey yapmazken abone olmayan kişilere ligi ücretsiz izlemesi pek gündemde değil. Belki hafta içerisinde en azından aboneler için olumlu bir gelişme olur ama şu an için böyle bir durum söz konusu gibi gözükmüyor.

Peki sizce Süper Lig Ücretsiz olmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. tabii ki beleş her zaman iyidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir