1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Hediye Edilir?

Turkcell Salla Kazan İnternet Nasıl Hediye Edilir?

Turkcell Salla Kazan

Ülkemizdeki aktif hizmet veren operatörlerden Turkcell, kullanıcılarına her hafta ”Salla Kazan” adlı uygulamadan hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Peki ”Salla Kazan” uygulamasından sevdiklerimize internet nasıl hediye edebiliriz?

Ramazan’a özel kampanya uzatıldı mı?

Turkcell, Ramazan ayına ve Ramazan Bayramı’na özel olarak Salla kazan uygulamasından hediye edilen internetleri 2 kat olarak hediye ediyordu. Yani 1GB paket hediye ettiğiniz zaman hediye ettiğiniz kişiye paket 2GB olarak gidiyordu. Fakat bu güzel düşünülmüş kampanya ayı yani Ramazan ayı bitti. Turkcell tarafından açıklama yapılması ve kampanyanın uzatılması bekleniyor. Kampanya uzatılmasa da sevdiklerinize internet hediye edebilirsiniz. Fakat hediye ettiğiniz internetler katlanmayacaktır. Yani 1GB hediye ettiyseniz 1GB olarak karşı tarafa ulaşacaktır. Turkcell bu güzel hediyeleşme sistemini uzun bir süre devam ettireceğe benziyor. Bu hediyeleşme sistemi pek çok kullanıcı tarafından oldukça sevilmiş ve popüler olmuştur.

Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Kullanılır?

Salla Kazan, Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu, ücretsiz olarak çeşitli hediyeler kazandırdığı güzel bir hizmetidir. Bu hediyeler internet, mesaj, dakika, Fizy, tv+, dergilik, BIP gibi farklı hediyeler olabilir. Bu hediyeleri kazandığınız zaman kullanmak için size belirli zaman aralıkları veriliyor ve bu zaman aralıkları içinde hediyenizi kullanmanız gerekiyor.

Önerilen Yazı
Artık Evlilikler FaceTime Üzerinden Yapılacak

Turkcell’in bu jesti için Play Store ya da App Store’dan ”Dijital Operatör” uygulamasını indirip uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Elbette bu hizmeti kullanabilmeniz için Turkcell’li olmanız gerekiyor. Turkcell’li ve 4.5G’li telefon kullandıktan sonra ”Salla Kazan” ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sizlere ücretsiz olarak hediye dağıtan bu uygulama her müşterisini memnun etmek adına çalışmalarına devam etmektedir. İlerleyen günlerde de farklı farklı yeniliklerle karşılaşabiliriz. Bu yeniliklerden haberdar olmak için TeknoSitesi olarak bizi takipte kalabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap