1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Turk.net İnternet Fiyatlarında Zam Yapıyor

Turk.net İnternet Fiyatlarında Zam Yapıyor

turknet

Son yıllarda Türkiye’de en çok bilinen internet şirketlerinden biri olmayı başaran Turk.net, internet fiyatlarında bir değişikliğe gitmeye karar verdi. Koronavirüs döneminde artan maliyetler ve enflasyon sebebiyle Turk.net İnternet Fiyatlarında Zam Yapıyor. Peki Turk.net zam sonrası fiyatlar ne kadar olacak? Detaylar haberimizde..

Turk.net İnternet Fiyatlarında Zam Yapıyor!

Son zamanlarda ülkemizde en çok talep gören internet sağlayıcılarından birisi de Turk.net. Adil kullanım kotası yasaklanmadan önce adil kullanım kotasız internet hizmeti vermesiyle kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Turk.net, 4 Haziran itibariyle bazı kullanıcılarına SMS ve mail atarak fiyatlarının 1 Temmuz’dan itibaren artacağını duyurdu. Peki Turk.net Zam sonrası internet fiyatları ne kadar oldu?

Önerilen Yazı
Ping Nedir? Ping Süresi Nasıl Düşürülür?

Bu sağlayıcıyı kullananların da bildiği gibi faturalandırma sistemi Türk Telekom altyapısını kullanan kullanıcılar ve Turk.net altyapısını kullanan kullanıcılar olarak ikiye ayrılıyordu. Yeni fiyatlar, Turk.net altyapısını kullanan kullanıcılar için 88TL oldu. Türk Telekom altyapısından internet hizmeti alanlar için ise fiyatlar 35mbps’e kadar hız alanlar için 88TL, 35mbps’den yüksek hız alanlar için ise 98TL oldu.

Yalın İnternet Hizmeti Geliyor

Turk.net, ev telefonu kullanmayanlar için 1 Temmuz itibariyle yalın internet hizmetinin de geleceğini duyurdu. Yalın internet hizmeti kullanan kullanıcılarına aylık 3TL inidrim yapılacağı açıklandı.

Ayrıca Turk.net, 1 Temmuz itibariyle kullanıcılarına sürpriz bir hizmet daha sunacağını ve bu zamların karşılığı olacak bir hizmet olacağını da belirtti.

Peki Turk.net zamlarına karşı sizlerin yorumları neler? Düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap