1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Transformers Filmi Gala Tarihi Belli Oldu!

Transformers Filmi Gala Tarihi Belli Oldu!

Transformers Filminin Gala Tarihi Belli Oldu!
1

Geçtiğimiz yıllarda Transformers oyunu ve filmiyle ön plana çıkmayı başaran firma şuanda yeni filminin gala tarihini duyurdu. Transformers Filmi Gala Tarihi Belli Oldu! Transformers bu filmiyle eski başarısızlıklarını unutturmaya çalışacak gibi gözüyor. Her ne kadar olsa da film piyasaya çıkarılmadan sizlere net bir bilgi vermiyoruz. Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Paramount Pictures Geliyor!

Paramount Pictures adı verilen yeni transformers filmleri üzerinde çalışmalar devam etmekte. Aksiyon filmleri arasında yer alan bu filmlerin ne zaman gösterime gireceği de merak konusuydu. Edindiğimiz son bilgilere göre filmlerin, 2022 yılının yaz aylarında izleyicilerin beğenisine sunulacağı düşünülmekte.

Paramount

Siz film severler bilirsiniz ki bir kaç gün önce Paramount Pictures filmlerinin yeni bir Transformers filmleri olduğu öğrenmiştik. Senaryosu Ant-Man and the Wasp filmi senaristlerinden olan Andres Barrer ve Gariel Ferrari’ tarafından yapılan filmin animasyon projesini de Josh Cooley üstlendi.

Paramount filmi aslında 2018 yılında yayında olan Bumblebee filminin devamı olacağı konuşulmakta. Pictures filminin ise Beast Wars’ın yan ürünü olacağı düşünülmektedir. Beast Wars da robotlar, gorilla, gergedan ve pek çok hayvana dönüşmekte. Fakat bu yapımların hangisinin piyasaya çıkacağı henüz bilinmemektedir.

Önerilen Yazı
Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

Transformers Filmi Gala Tarihi Belli Oldu!

Paramount filmi, piyasaya çıkacak olan yeni Transformers filmi. Yapılan son açıklamaya göre Haziran 2022 yılında piyasaya sürülecek olan oyun oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor. Bize göre Transformers serisi tam olarak parlayan bir seri olmadı. Transformers: The Last Knight serisi kötü bir performans göstermiş ve yapılan eleştirilerden düşük not almıştı. Piyasaya çıkaracağı bu yeni filmleriyle başarı elde edeceği düşünülen Transformersin başarısını daha sonra görebiliriz. Ya da daha başarısız olabilir. Bunu film çıktıktan sonra göreceğiz.

Transformers Filminin Gala Tarihi Belli Oldu!

Tüm bu olumsuz eleştirilere rağmen öyle görünüyor ki Transformers mücadelesinden vazgeçmemiştir. İki yeni film hazırlığında olan firma çıkış tarihi olarak 24 Haziran 2022 tarihini göstermişti. Fakat henüz net bir tarih olmadığından ötürü bizde sizlere net bir tarih veremiyoruz. Net bilgi sahibi olduğumuzda sizleri bilgilendireceğiz. Diğer transformers filmleriyle alakalı eleştirilerinizi yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap